Polskim gwiazdom nie tak daleko do zagranicznych jeśli chodzi o spektakularne metamorfozy gwiazd. Może nasze rodzime panie nie decydują się od razu na silikon i operacje plastyczne, ale jedno jest pewne: polskie aktorki zmieniły się nie do poznania!

Zgadłaś kto jest na tym zdjęciu? Te dziewczyny są w podobnym wieku, trzy z nich zrobiły spektakularne kariery w polskim showbiznesie i do dziś są jednymi z najchętniej fotografowanych gwiazd. Czy faktycznie przeszły, aż takie gigantyczne zmiany? Czy są z małych miast?

Od szarej myszki do…

Cztery aktorki polskie które znały się już jako studentki, zrobiły mega kariey w Polsce. Dlaczego to akurat im się udało? To dzięki serialom? Uporowi? Przeszyły niesamowite zmiany i z przeciętnych, zwykłych dziewczyn stały się polskimi ikonami stylu! Poznajesz bez podpowiedzi kto jest na tym starym, uczelnianym zdjęciu?

metamorfozy gwiazd

(od lewej) Kasia Glinka, Małgorzata Socha, Magda Marynlewicz, Weronika Książkiewicz fot. KAPiF

2

(od lewej) Kasia Glinka, Małgorzata Socha, Magda Marynlewicz, Weronika Książkiewicz 

Małgorzata Socha: ikona stylu!

Małgorzata to rodowita Warszawianka, urodziła się w 198o roku. W stolicy skończyła liceum im. Żeromskiego i dostała się za pierwszym razem do Szkoły Filmowej. Jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego nie związanego z branżą showbiznesu.

Socha

Małgorzata Socha ubiera się u najlepszych projektantów fot. KAPiF

W wywiadach mówi, że jako studentka miała kompleksy, szczególnie dość dużych brwi!  Grała w wielu serialach, sławę przyniosła jej komediowa rola Violetty Kubasińskiej w BrzydULI. Teraz świetnie się ubiera, lubi polskich projektanów szczególnie Zienia i duet Paprock&Brzozowski  jest uważana za ikonę stylu!

Katarzyna Glinka: filigranowa klasa

Kasia pochodzi z Dzierżoniowa, urodziła się w 1977 roku. Glinka dostała się również za pierwszym razem na wydział teatralny łódźkiej Filmówki którą skończyła z wyróżnieniem. Jest mężatką i ma synka Filipa.

Glinka

Kasia Glinka lubi lekki vintage fot. KAPiF

Filigranowa Glinka lubi czernie i sukienki w stylu retro. Kiedyś nie słynęła z tak dobrego gustu jak teraz. Role w serialach przyniosły jej duży rozgłos i wtedy zaczęła błyszczeć na salonach. Nie jest typem skandalistki, ale lubi się wyróżniać wyglądem.

Weronika Książkiewicz: sexy glamour

Seksowna, uwodzicielska i tajemnicza – Weronika już w Szkole Teatralnej wyróżniała się pośród koleżanek i wróżona jej dużą karierę. Weronika urodziła się  w 1981 roku w Moskwie, jej tata jest Rosjaninem. Wychowała się w Poznaniu, ale Szkołę Teatralną Skończyła w Łodzi.

Książkiewicz

Weronika Książkiewicz lubi się wyróżniać ubraniem fot. KAPiF

Kocha teatr, a paparazzi kochają ją. Książkiewicz ma syna Borysa ze związku z biznesmenem Krzysztofem Latkiem. Weronika lubi skórzane ubrania i wysokie obcasy, jej stylu przypomina amerykański, kocha dodatki jak kapelusze, czy biżuterię. To kolory ptak polskiego showbiznesu!

[gfpoll id=”5″ width=”500″ height=”400″ legend=”none”]

Czy podobają Ci się te metamorfozy gwiazd? Chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie?