Wszystkim się wydaje, że modelki mają jak w bajce, ciągłe podróżowanie, imprezki i przebywanie w doborowym towarzystwie. Niestety, wiele ze sławnych pań narzeka na swój ,,uciemiężony” los, a jedną z nich jest właśnie Miranda Kerr, która mimo, że codziennie publikuje masę zdjęć przepełnionych blichtrem nadal czuje się nie do końca doceniana!

 

Para jak z obrazka?

Kerr należy do najchętniej śledzonych super modelek, może dlatego, że jej życie prywatne jest ciągle pokazywane przez nią samą w internecie? Piękna Miranda Kerr nie utrzymała również długo w tajemnicy płomiennego (podobno) romansu z Orlando Bloomem i szybko zaszła z nim w ciążę.

miranda kerr

Jedyna fotka jaką na swoim profilu miała z Orlando, na reszcie jest tylko ONA

Niestety, ostatnio świat obiegła wiadomość o rozwodzie pary i mimo, że oboje przyznają, że dla dobra synka pozostają w bardzo przyjaznych relacjach to na ,,perfecyjnym życiu” Mirandy zrobiła się rysa. Media amerykańskie plotkują, że to Kerr znudził się domowy Bloom, który nie ma skłonności do ,,high life’u”!

8

Lubi błyszczeć i przyjaźnić się ze ,,śmietanką kręgów mody”

Życie na walizkach?

Ta sławna modelka nigdy nie ukrywała, że uwielbia podróżować, a praca jej to oczywiście ułatwia. Jest supermodelkę, więc reklamuje przeróżne rzeczy i uczestniczy w sesjach w najdalszych zakątkach globu! Trzeba dodać, że Kerr jest również niezłą bizeswoman, sama wypuściła na rynek własne kosmetyki, a każdy produkt który reklamuje zaraz zaczyna sprzedawać się dużo lepiej!

4

Uwielbia plaże

7

Romans z Leo?

Prasa plotkarska w Ameryce już rozpisuje się o tym, że o serce pięknej Mirandy zabiega znany podrywacz Hollywood, który chodził już chyba z połową supermodelek – Leonardo DiCaprio. Czy uda mu się ją usidlić? Była żona Orlando Blooma nie komentuje tych rewelacji.

6

DiCaprio chętnie umawia się z aniołkami Victoria’s Secret, a Miranda kiedyś nim była!

Co dalej?

Jej synek niedawno obchodził 2 urodziny, Kerr deklaruje, że chciałaby teraz poświęcić więcej czasu dla dziecka. Gdy mamusia wyjeżdża na sesje dzieckiem zajmują się nianie, mama Mirandy i jej babcia, którymi również modelka pochwaliła się na portalu społecznościowym!

3

Babcia i mama chętnie zajmują się Flynnem, gdy ona jest zagranicą.