Ubierać się w młodzieżowym stylu to nie lada wyzwanie i dla tych młodszych i dla starszych Kobietek. Media non stop trąbią nad kanonami kobiecego piękna, wyglądu i oczywiście ubierania się i stąd ubierać się w młodzieżowym stylu to nie lada wyzwanie. Ale co zrobić, żeby nie wyglądać jak tzw. ,,stara maleńka”?

Lata lecą, a Ty wciąż czujesz się bardzo młoda? Zawsze taką pozostaniesz, tylko musisz odpowiednio dopasować ubranie do swojego wieku. Kobiecie 25+, czy 30+ nie wypada już nosić kolorowych gumek do włosów, czy ton sztucznej biżuterii (chociaż, jeśli masz swój oryginalny styl to i kolorowe gumki potrafisz zestawiać z rzeczami glamour).

aga1

Agnieszka Więdłocha lubi kolorowe szpilki/ fot. KAPiF

Kto w polskim showbiznesie ubiera się w młodzieżowym stylu? Na pewno jedna z aktorek polskich, której można pozazdrościć zawsze młodzieńczego wyglądu. Agnieszka Więdłocha znana jest nie tylko z seriali telewizyjnych, ale również z wielkiego ekranu. Raczej unika kontrowersji, chociaż mówiło się o jej gorącym randkowaniu z Antonim Pawlickim, z którym zrywała i znów chodziła od czasów Szkoły Teatralnej!

Agnieszka lubi miejską wygodę połączoną ze stylem glamour. Dobrze czuje się w rzeczach typowo młodzieżowych, a na wielką galę wybiera raczej małą, czarną. Często można spotkać ją w jeansach i zwykłym podkoszulku, które zestawia z butami na bardzo delikatnym obcasie i oversizową torebką – to daje bardzo modny efekt i to jest styl Agnieszki Więdłochy!

aga2

Tak wygląda Agnieszka Więdłocha na planie ,,Lekarzy”/KAPiF

Agnieszka zdecydowanie lubi modne szpilki lub buty tzw. kaczuszki, które w tym sezonie coraz chętniej zakładane są przez nasze rodzime i zagraniczne gwiazdy. Jeśli decyduje się na spodnie inne niż denim, to stara się podwijać w nich nogawki (tak jak w spodniach skórzanych na zdjęciu z planu Lekarzy)

aga

Na ramówce TVNu w stylizacji dziennej/ fot. KAPiF

Prezentowanie ramówek stacji w których grywa nie uważa za ,,wielkie wydarzenia”, bo pojawia się na nich w stylu smart casual i bardzo dobrze. Nudziara ma wrażenie, że prezentowanie ramówki dla niektórych gwiazd to wydarzenie równoznaczne z rozdaniem Oskarów!

Jak Ci się podoba styl aktorki? Ubrałabyś się w młodzieżowym stylu?