Lubisz rockowy style? Edyta Herbuś raczej wybiera subtelne i kobiece sukienki, ale na ostatnią galę JOY TRENDY połączyła swój charakterystyczny styl z rockowym pazurem i wyszło całkiem ładnie! Tak ubrana możesz zaszaleć w sobotnią noc, lub iść na randkę. W tej stylizacji delikatny róż ma romans ze skórą. Zobaczmy…

I zrobiło się gorąco! Edyta to filigranowa Kobieta i swoje walory często podkreśla delikatnymi sukienkami, dość krótkimi. Tutaj prosta sukienka, rozkloszowana dołem świetnie zestawia się z modnymi botkami bez palca. Uroku i drapieżności dodaje czarna skóra na suwak i długa, czarna kopertówka. Jeśli chcesz, żeby Twoje nogi wyglądały ładnie do pudrowego różu kup sobie lekki balsam brązujący (np. Sopot) lub idź ze trzy razy na solarium. Pudrowy róż prezentuje się ładnie do lekko muśniętych słońcem nóg, unikaj go jeśli masz bardzo jasną karnację. Zobaczmy styl Edyty Herbuś i miejsca gdzie można kupić podobne rzeczy:

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Kurtka skórzana Top Secret 219zł

Buty peeptoe River Island 219zł

Sukienka Top Shop 250zł

Kopertówka Troll 29,99zł

Lakier do paznokci Inglot 25zł

I jak? Moda gwiazd bywa kapryśna, ale akurat Edyta Herbuś ma dobre wyczucie stylu i zawsze lśni. Co więcej, wie jak dopasować kreacje do imprezy a JOY TRENDY to taki glam rock, więc gratulacje!

F&Ls