Magda Mołek kojarzy Nam się z tzw. chłodną elegancją. Dziennikarka lubi jasne, pastelowe kolory i świetnie łączy je cięższymi odcieniami. Na nieoficjalne spotkania Magda zrzuca eleganckie ubrania i zakłada luźne i wygodne, ale wciąż bardzo stylowe rzeczy. Dzisiaj stylizacja w po południowym stylu Magdy Mołek – świeża i młodzieżowa…Zobacz jaka jest moda gwiazd:

Zobacz jak ze zwykłych rzeczy można stworzyć coś fajnego, Magda Mołek udowadnia, że moda gwiazd nie musi być napompowana sztucznością!. Główną rolę odgrywają tutaj wielka torba (tzw. worek) w kolorze rudym, który będzie bardzo modny w nadchodzącym sezonie oraz duży pas, zapięty tak, aby podkreślić talię dziennikarki. Pasek i torebka są w identycznym kolorze, dzięki temu cała uwaga skupiona jest właśnie na nich. Co do ubrań, są jak najbardziej casual, pewnie każda z Nas ma w szafie parę niebieskich jeansów, Magda Mołek wybrała model lekko rozszerzający się na dole oraz kaszmirowy, zielony sweterek w serek. Jeśli jesteś blondynką tylko jasne odcienie zieleni będą do Ciebie pasowały, inaczej niż do Kobiet o rudym odcieniu włosów, miedź i każdy odcień rudego uwielbia zieleń w każdej formie!

Styl Magdy Mołek jest bardzo na czasie. Modne ubrania pochodzą z dwóch sieciówek TopShop i River Island, ale zakładamy się, że każda z Was ma parę jeansów i sweterek w serek w szafie, wystarczy pokombinować z dodatkami!

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Niebieskie Jeasny, Top Shop 200zł

Zielony sweter, Top Shop 170zł

Rudy pasek, Top Shop 110zł

Duża torebka, River Island 140zł

Jak Ci się podoba moda gwiazd w wydaniu dziennikarki?