Jak ubiera się Kinga Rusin? Jej styl można by nazwać miejską, kobiecą elegancją. Kinga lubi spodnie cygaretki, dzianinowe sweterki i bluzki z domieszką jedwabiu. Stylizacje Kingi to idealne wybory do pracy! Jasne kolory z przewagą pasteli i buty na klockowym obcasie…Chcesz wyglądać jak Kinga Rusin w wielkim mieście? Zaczynamy stylizację, czyli moda gwiazd w kolejnym wydaniu nudzi@ry:

Dziennikarka nie należy do sztampowych kobiet, styl Kingi Rusin to luz połączony z kobiecą elegancją. Zaraz po Dzień Dobry TVN przebiera się w rzeczy bardzo modne, ale również pełne wygody. Kinga to nie tylko dziennikarka, jest również mamą dwóch córek, a wiemy, że pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem to nie lada wyzwanie! Kinga zdecydowanie radzi sobie z tym wszystkim i modowo wychodzi z tego obronną ręką

Taki miejski look odmłodzi każdą Kobietkę! Beżowa, ołówkowa spódnica to niekwestionowany HIT wielu sezonów, wyszczupli Ci biodra, cielisty kolor wydłuży nogi (szczególnie w połączeniu ze szpilkami w kolorze nude). Na białą bluzeczkę Kinga narzuciła zwykły, szary sweterek (dłuższy z tyłu) co dało efekt wyszczuplonej talii. Do wszystkiego dorzuciła dużą torebkę ze zwierzęcym printem (panterka) oraz brązowe, duże okulary…

Ubrania prezentowane pochodzą z najnowszych kolekcji sieciówek River Island oraz Reserved i dzięki nim możesz wyglądać jak Kinga Rusin, to stylizacja do pracy i na spacer, bardzo lubimy kolory beżowe i cieliste, bo prezentują się bardzo kobieco, taki styl odejmie Ci lat! Oto ceny:

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Torebka z printem zwierzęcym Reserved 139zł

Okulary Reserved 39,99zł

Buty na platformie Reserved HIT! 179zł

Bluzka kremowa z hafcikiem River Island 110zł

Ołówkowa spódnica River Island 100zł

Sweterek szary (tunikowy) River Island 130zł

Styl Kingi Rusin podoba Nam się, bo nie jest przesadzony, często moda gwiazd bywa zbyt kiczowata, tutaj jest inaczej, każda z Nas może tak wyglądać, a Kinge kojarzymy raczej z sympatyczną sąsiadką z bloku niż gwiazdą, dlatego Jej styl jest nam bliski i może podpowiedzieć jak się ubrać. Oby tak dalej Pani Kingo!

F&Ls