Moda uliczna za zachodzie to kwintesencja XXI wieku, dziewczyny lubią się wyróżniać i robią to na tysiące sposobów. A w Polsce? Jak wygląda nasza moda uliczna? Jest na pewno bardziej szaro, mniej pstrokato i zachowawczo. Ale zbliżająca się wielkimi krokami wiosna 2014 może to zmienić!

Nadchodzącą wiosną będziemy miały do czynienia z kilkoma ważnymi trendami, ale nudziara chce już teraz wspomnieć o jednym, który będzie modowo się odznaczał od innych i zdecydują się na niego tylko odważne Panie! Od razu trzeba nadmienić, że tego typu modne ubranie to nie tylko wybór dla nastolatek, o czym świadczy kto ze znanych celebrytek zdecydował się na styl gangsterski!

moda uliczna

Bluza w stylu gangsterskim/ mat. prasowe DeeZee

W styl gangsterskim

Ubrania z luźnym, a la gangsterskim stylu, przypominające dresy z wielkimi napisami? A do tego wszystkiego buty na szpilce i grubsze, złote dodatki? Tak, tak! Wcale nie cofamy się o dziesięć lat wstecz tylko idzoemy z duchem czasu! Moda uliczna w Wielkiej Brytanii już nasycona jest tego typu ubraniami!

styl gangsterski

Monika Pietrasińska/KAPiF

Żeby nie przesadzić!

Oczywiście, jak każdy stream modowy i z tym trzeba uważać i to szczególnie, bo gangsta style może nam wyjść uszami! Jeśli odważysz się założyć tego typu ubrania to łącz dwa kolory (np. czerń i biel tak jak Pietrasińska), do takiego ,,dresiarskiego” stylu pasują buty na koturnie, albo na wyższej platformie, w modzie adidasy! (trend już jest noszony na ulicach Nowego Jorku, więc do nas prędzej, czy później również trafi). Nie zapomnij o fajnych, przeciwsłonecznych okularach i absolutnie nie zakładaj eleganckiej torebki!

moda uliczna

Monika Pietrasińska/KAPiF

Celebrytka to lubi!

Monika Pietrasińska, ,,gwiazda” Miłości na bogato, która słynie głównie z odsłaniania, tym razem zdecydowała się na gangsta style. Jak wyszło? Dość ciekawie, na pewno nie zostałaby za to skrytykowana w Wielkiej Brytanii.

buty adidas

Nudziara jest ciekawa jak Tobie podoba się taka moda uliczna i czy zdecydowałabyś się na coś takiego jak Monika Pietrasińska?