Nudziara.pl przybliży Ci styl młodych Rosjanek . Moda uliczna w Rosji zaczyna przybierać tak kolorowe i niepowtarzalne formy, że Rosjankom trudno się zdecydować pomiędzy klasycznym vintage, a…

…przebojowym futuryzmem. Moda uliczna, a przebieranie się to dwie różne rzeczy i my Kobiety akurat nie przepadamy, za bardzo strojnymi stylizacjami, kolorowe ptaki nie są w naszym stylu, ale stylizacje tej dziewczyn z Rosji łączą w sobie dziewczęcą niewinność, ale i kobiecy seksapil. Ważnym elementem każdej stylizacji są dodatki.

1. SKROMNY BEŻ

Jeśli lubisz minimalizm, ta stylizacja rodem z Rosji wpadnie Ci w oko. Rosjanki lubią beże z faktycznie ciekawie wyglądającymi skórami. Skromny top z Zary zestawiają ze skórzanymi spodniami również z tej sieciówki, efekt łagodności osiągnięto dzięki płaskim butom również z Zary. Całości dopełnia torebka ASOS i naszyjnik-kołnierz w Accessorize. Podoba się? To naprawdę ładny ubiór i klasyczny przykład jak moda uliczna się zmienia w Rosji…

2. ZGNIŁA ZIELEŃ

Czasy Carskiej Rosji nie dają o sobie zapomnieć i Rosjanki chętnie stawiają na zgniłą zieleń, dzięki zgniłej zieleni np. na sweterku ASOS, można założyć kalosze Huntery w podobnym odcieni. Sweter dzianinowy w kolorze zgniłej zieli podoba nam się z dwóch powodów, po pierwsze jest lekko ażurowy HIT! tej wiosny, a po drugie ma maleńkie perełki, które dają bardzo niewinny efekt. Ten look jest bardzo odpowiedni właśnie na spacery po lesie, gdzie jesteś narażona na ugryzienia kleszczy, czy komarów.

3. FASHION LOOK

Dość pretensjonalnie, bo na bogato? Skądże! Rosjanki lubią blichtr i do butów na koturnie zakładają złote leginsy lub ostrą spódnicę.Taki look nie jest wcale przesłodzony, efekt kiczu omijają dzięki świetnym butom na wysokiej platformie. Moda stawia na różnorodność i już nie musisz gorączkowo zestawiać ze sobą tych samych kolorów.

Która ze stylizacji podoba Ci się najbardziej?