Dawna, angielska wieś wypracowała sobie unikatowy styl ubierania się bogaty w kratę, romby, ciepłe i miękkie tkaniny, które nie drapią, są bardzo miłe w dotyku, a wszystko w bardzo wygodnym stylu i prostym szyciu. Stylowe dodatki takie jak kapelusze, kaszkietki, pasy, torebki, czy pierścienie unowocześnią styl i nadadzą mu smaku. Jaka jest moda w stylu angielskim, która z impetem wdarła się do wielkich miast i aglomeracji? Teraz Kobiety na całym świcie tak się ubierają:

Szory i biała bluzka:

Białą bluzkę z ciekawym wykończeniem przy szyi (złota kokardka) z New Look za 105zł zestawić można z krótkimi szortami również z New Look za 60zł oraz skórzanymi, klasycznie czarnymi butami Baldowski w cenie 299zł. Angielski charakter podkreśli kapelusz w stylu dżokeja z Reserved za 49,99zł i moda w stylu angielskim gotowa!

W stylu pensjonarki:

Prosta i bardzo ładna marynarka z Top Secret za 99,99zł zestawiona z dłuższą spódnicą za kolano Top Secret w cenie 129zł. Do tego brązowe półbuty Ecco za 299zł (teraz są w promocji!) i okulary przeciwsłoneczne z Top Secret za 29,99zł. Styl angielskiej wsi gotowy!

Żółć z kaloszami:

Brązy ładnie komponują się z żółciami. Na zdjęciu płaszcz Troll za 129,99zł w kolorze mdłej żółci połączony z kaloszami Hunter w kolorze brązowym z elementami zamszowymi za 689,90zł oraz modnym kapeluszem z Zary za 149,90zł.

Kratka i oficerki

Kratka ładnie zestawia się z brązowymi spodniami. Na zdjęciu koszula z przeceny New Look za 40zł połączona z brązowymi oficerkami z firmy obuwniczej Venezia za 349zł oraz proste, materiałowe spodnie z Reserved za 89,90zł. Do tej stylizacji pokazującej, czym jest moda w stylu angielskim jak najbardziej pasowałyby również brązowe jeansy, czy sztruksy rurki.