Na portalach społecznościowych trwa LANS! Modelki (te prawdziwe) kochają pokazywać swoje życie, które przepełnione jest wyjazdami, podróżami, projektami i…dziećmi!

Które modelki w internecie są najbardziej aktywne? Robią to, aby kogoś wkurzyć, czy wręcz przeciwnie, chcą pokazać, że ich życie to ciągła gonitwa, bieg i wyścig z czasem? Naprawdę mają na co narzekać? Nudziara zrobiła RANKING modelek, które kochają publikować i pokazywać swoje życie prywatne w internecie….

OTO MODELKI W INTERNECIE

[dropcap_green] 1[/dropcap_green] ROSIE HUNTINGTON-WHITELY – piękna blondynka to i modelka i aktorka, jedna z najlepiej opłacanych na świecie! Jej twarz stała się rozpoznawalna, gdy wybrano ją do czołówki Aniołków Victoria’s Secret, gra również w serii kultowych filmów Transformers.

modelki w internecie

Rosie Huntington-Whitely/Instagram

rosie1

Rosie Huntington-Whitely/Instagram

Nazywana przez fotografów ,,Następczynią Kate Moss”, prywatnie w burzliwym związku z dużo starszym od niej aktorem filmów akcji Jasonem Stathanem. Rosie uwielbia publikować fotki w internecie, jej fani mogą śledzić na bieżąco i życie prywatne i zawodowe!

rosie2

Rosie Huntington-Whitely/Instagram

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] MIRANDA KERR – Kolejny Aniołek Victoria’s Secret, który wręcz nie wytrzyma dnia jeśli nie opublikuje jakiegoś zdjęcia ze swojego światowego życia. Kerr chwali się wystawnymi kolacjami, pokazami mody, znajomością z wpływowymi ludźmi i oczywiście synem Orlando Blooma, Flynem.

mir1

Miranda Kerr/Instagram

mir2

Miranda Kerr/Instagram

Firmy kosmetyczne doskonale zdają sobie sprawę, że Miranda jest w stanie sprzedać wszystko, a szczególnie gdy prezentuje coś w swoich galeriach prywatnych. Ciekawe, czy kosmetyki, które Miranda pokazuje są faktycznie jej ulubionymi? Na hasło modelki w internecie Miranda Kerr wyskakuje wyjątkowo często!

mir

Miranda Kerr/Instagram

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] ANJA RUBIK – mamy i polską przedstawicielką modelek High Fashion w internecie, Anja Rubik nie szczędzi swoim fanom kolejnych porcji fotek – od tych zaspanych z poranku po te ze sławnymi znajomymi. Trzeba przyznać, że ta polska modelka faktycznie wychodzi świetnie na zdjęciach – nawet tych prywatnych, z zaskoczenia!

ania

Anja Rubik/Instagram

ania2

Anja Rubik/Instagram

Szczególnie często Anja publikuje zdjęcia ze swoim mężem i psiakiem, który podróżuje razem ze znaną parą! Ach…która z nas nie marzyłaby o takim życiu jakie wiedzie nasza rodaczka…

ania3

Anja Rubik/Instagram

A Ty jakie znasz modelki w internecie? Śledzisz portale społecznościowe?