Modny wygląd z każdym sezonem zmienia się. Raz mamy modę na czernie i biele, a innym razem na TOTAL LOOK. Dzisiaj nudziara zrobiła focus na modę walentynkową i proponuje kilka ciekawych zestawów z romantyczną, walentynkową bluzką w roli głównej.

Jak się ubrać w walentynki? Dominuje romantyczność, czyli połączenie subtelnych pudrowych róży i beżów oraz ……

Powinnaś wyglądać lekko i zwiewnie, taki sam musi być również makijaż. Trendy makijażowe stawiają w te walentynki na lekkie rozświetlenie, oko  w odcieniach delikatnych fioletów lub cappuccino i co najważniejsze – fluid z drobinkami, mocno rozświetlający buzię!

Modny wygląd w stylu nude

modna bluzka

Szykuje się romantyczna randka? / mat.prasowe DeeZee

Łosoś połączony z beżami to strzał w 10! Ołówkowa, dopasowana spódnica za kolano podkreśli sylwetkę, a zestawiona z łososiowym kolorem bluzki wydobędzie z Ciebie dziewczęcość. Jeśli masz możliwość – dopasuj swoją stylizację do asymetrycznych, kremowych butów. Taka modna bluzka spodoba się miłośniczkom spokojnych stylizacji.

Ze spodniami jej do twarzy

Nie lubisz spódnic? A może chciałbyś trochę ukryć w udach? Jeśli jedno z dwóch to zamiast ołówkowej spódnicy, zawsze możesz zdecydować się na szersze spodnie. W te walentynki bardzo modnym krojem będą spodnie cygaretki zwężające się ku dołowi, takie modne spodnie zakryją niedoskonałości twoich bioder. Modna bluzka tym razem w kolorze cappucino.

modny wygląd

A może beżowa ołówkowa? / mat.prasowe DeeZee

Klasyka na salonach

Czerń to kolor klasyczny i niezobowiązujący, tym razem ta sama modna bluzka została zestawiona z długimi, gładkimi spodniami w kancik. Zauważ zupełnie nową, długość spodni – zakrywające buty, lejące się ku dołowi. Taki trend w modzie zawdzięczamy po trochu Domowi Mody Chanel, który kocha się w tym sezonie właśnie w takich krojach.

spodnie cygaretki

Black&White zawsze na czasie/ mat. prasowe DeeZee

Czuję miętę

Miętowa, a raczej wpadająca w turkus bluzka to już ostatnia propozycja na Twój walentynkowy look, wystarczy jedna modna bluzka w kilku odsłonach, może właśnie upatrzyłaś coś pod siebie. Kolor miętowy dobrze prezentuje się właśnie z beżem, tym razem zwróć uwagę na buty – to połączenie dwóch kolorów z ubrań. Efekt? Gwarantowany!

jak się ubrać w walentynki

Czujesz miętę? / mat.prasowe DeeZee

Jak się ubierasz na romantyczne okazje? Prezentowane, modne zestawy ubrań znajdziesz w internetowym sklepie DeeZee.

[gfpoll id=”4″ width=”400″ height=”400″ legend=”none”]