Zbliżający się sezon będzie zarezerwowany dla pokazywania kształtów, albo wręcz przeciwnie – do zakrywania ich, dlatego też modna spódnica według projektantów to taka, która jest lekko asymetryczną mini, mile widziane elementy plisowane i ekoskóra, albo wręcz przeciwnie to spódnica długa, zakrywająca nawet buty. Na jaką Ty się zdecydujesz?

Szperając namiętnie po internecie nudziara zatrzymała się przy marce modowe Zara, która na nadchodzący sezon proponuje bardzo modny rodzaj spódnicy, który będzie przede wszystkim pasował dziewczynom wyższym, ale nie tylko! Lubisz spódniczki mini? Słynna polska modelka, która zrobiła oszałamiającą karierę na zachodzie –Anja Rubik kocha się wyróżniać i lubi krótkie kiecki.

Spódnica od Vaccarello…

Jedną z ulubionych marek modowych Anji Rubik jest Anthony Vaccarello, którego koncept na asymetryczną, bardzo odważną spódnicę spodobał się Anji tak mocno, że w tej samej spódniczce pokazała się kilka razy, nawet na finale polskiego Top Model! Jak wygląda ta słynna spódnica Anji Rubik od Anthony’ego Vaccarello? Oto i ona:

modne ubrania

Anja Rubik z spódnicy Anthony Vaccarello fot. KAPiF

Jak widzisz spódnica jest mocno asymetryczna, ze specyficznym metalowym pasem przypominającym ślady opony samochodowej. Ta modna spódnica spodobała się nie tylko Anji, widziana w niej była również Miranda Kerr, czy Alexanda Ambrossio, a więc śmietanka Aniołków Vicoria’s Secret.

spódnica Anji Rubik

Anja Rubik fot. KAPiF

Za ile można kupić spódnicę Anji Rubik? Oj niestety bardzo drogo, model, który modelka ma na sobie na zdjęciu kosztuje ok.5 tyś zł, a sukienka dokładnie w takim samym stylu jest już o 3 tyś droższa od spódnicy. Ale nie przejmujmy się i szukajmy inspiracji w świecie wielkich gwiazd!

Modna spódnica w stylu Anji

Spódnicę w podobny stylu, modą, mini i dość asymetryczną można w tym sezonie dostać w Zarze i faktycznie nie jest ona zbytnio podobna do tej Vaccarello, ale koncept jest już podobny i przede wszystkim jest to wydatek na kieszeń normalnej Polki. Jak prezentuje się ta modna spódnica z Zary? Zobaczmy kilka krojów:

dress1

Spódnica brązowa z ekoskóry/ mat.prasowe Zara

modne spódnice

Spódnica czarna z ekoskóry/ mat.prasowe Zara

modna spódnica

Spódnica pastelowa z ekoskóry/ mat.prasowe Zara

 Wszystkie prezentowane spódniczki to mocne mini, asymetryczne, na suwak i dostaniesz je obecnie w Zarze w cenie 149,00zł. Podoba Ci się taka modna spódnica?