W wielu markowych sklepach i sieciówkach zauważyłyśmy pewien trend, który wygląda świetnie na wieszaku, ale zapewne kobiety mają problem z dobraniem do niego odpowiedniej stylizacji, mowa o spódnicy, która z przodu jest krótka, a z tyłu długa. Efektowna? Bardzo, ale z czym ją nosić, i czy nie będzie wyglądała źle do butów na wysokim obcasie? Gdzie ją kupić, aby nie przepłacić?

Ta modna spódnica robi furorę na ulicach Stanów Zjednoczonych.Spódnica trafia do naszych sieciówek i prezentuje się świetnie na wieszakach. Takie spódnice zakupicie w tym sezonie w Reserved, New Looku, Mango, czy Vero Modzie. Ich ceny wahają się od 100 zł – 150zł.

Jak ją nosić?

Zacznijmy od tego, że taka modna spódnica wbrew pozorom nie zbyt pasuje do szpilek. Lepiej założyć ją do cięższych butów np. kowbojek, dobrze wygląda również do Martensów. Jeśli decydujesz się na wyższy obcas to lepiej zainwestować w obcas klockowy niż w cienką szpilkę. Do spódnicy fajnie jest zestawić jakiś modny sweter (dobrze wyglądają złote i srebrne, jeśli zakładasz klasyczną, czarną spódnicę). Nie przesadzaj również z biżuterią, bo tiul otaczający spódnicę jest sam w sobie dość strojnym elementem. No i rzecz uniwersalna i kultowa – skóra! Do takich spódnic skóra (czy to czarna, czy kolorowa prezentuje się bardzo seksownie i mega modnie.

Modna spódnica jest krótka czarna i na nią narzucony jest jakby prześwitujący tiul z przodu krótki z tyłu długi. Za taką spódniczkę zapłacisz 119,99zł. np. w Top Secret, to atrakcyjna cena. Do tego złoty sweter z tej samej sieciówki 59,99zł (HIT CENOWY!), kołnierz 49,99zł, który możesz zakładać do wielu różnych rzeczy i bluzek i sweterków. Dodatkowym elementem jest skóra za 199,99zł oraz buty (ciężkie, klasyczne) za 249,99zł. Masz coś podobnego w domu? Możesz sama coś pokombinować! Taki zestaw będzie pasował Ci zarówno do pracy, pubu jak i na spotkanie z przyjaciółką, modne ubrania powinny być również wygodne. Pamiętaj, żeby do ubioru dobrać jakieś grubsze rajstopy, bo za oknem już prawdziwa, polska zima!