modna stylizacjaW modzie lateks, skóra, błyskotki. Jak to wypośrodkować? Czujesz się seksowną kobietą i chcesz to podkreślić? Andrzejki to świetny moment, żeby błysnąć wśród znajomych – tylko pamiętaj: umiar jest tutaj bardzo potrzebny, bo ze stylizacją skórzaną można łatwo przesadzić. Dzisiaj proponujemy Wam seksowną, uroczą stylizację pełną prawdziwej skóry ze świecącymi, ale bardzo subtelnymi dodatkami. Zobaczcie, jak według nas wygląda modna stylizacja seksownej kocicy…

Seksownie to nie znaczy wyzywająco, skórę trzeba łączyć bardzo rozsądnie z innymi dodatkami, żeby nie wyszło śmiesznie. W naszej propozycji seksowność łączy się trochę z elegancją. Modna stylizacja na ostro nie należy do najtańszych, ale można poszukać tańszych zamienników. Buty i torebka pochodzą z firmy Kazar, który jest jedną z naszych ulubionych marek i mimo bajońskich cen to warto mieć chociażby jedną parę butów z Kazara, bo mają mocno kocie i seksowne kształty, wysokie podbitki i piękne szycia. Za kozaczki ze zdjęcia, skórzane na złote suwaki trzeba zapłacić ok. 999zł, a skórzana torebka w kolorze brązu z czarnym to wydatek 689zł.

Gwiazdą wieczoru będzie pewnie sukienka. My proponujemy taką na ramiączka ze skórzanymi wstawkami, wszystko utrzymane w kolorach czerni. Ramiączka są cienkie, a biust będzie ładnie się prezentował w taki rodzaju wycięcia dekoltu. Sukienka pochodzi z Top Secret i trzeba zapłacić za nią 179,99zł

Całości dopełnią modne dodatki, które pochodzą w tej propozycji ze sklepu ACCESORIZE, za kolczyki w kształcie kota, czarne z diamencikami wydasz ok. 35zł, a zestaw bransoletek z tego samego sklepu to koszt 25 zł. Spójrz:

 

 

Skóra jest bardzo trendy, kobieta wygląda mega seksownie, a w takie modne ubrania dodadzą Twojej urodzie uroku, a Twojej sylwetce seksownych kształtów!