Gwiazdy kochają się stroić i to szczególnie, gdy zima w Polsce jest taka ciepła! Nudziara bierze focus na styl najlepiej ubranych polskich gwiazd outside.

Zimowa, puchowa kurtka, czy jesienny płaszczyk w środku zimy? Co jest modne i czy warto tak się cienko ubierać w ten niepewny czas?

Modna stylizacja, gdy środek zimnego sezonu to nie lada wyzwanie, ale widać, że niektóre polskie gwiazdy świetnie sobie radzą nawet taką porą. Oto jaka modna stylizacja zimowa uwiodła nudziarę:

1. MAGDA MOŁEK

styl Magdy Mołek

Magda Mołek/KAPiF

Dziennikarka TVNu nigdy nie zawodzi. Chociaż dla niektórych styl Magdy Mołek wydaje się dość zachowawczy na antenie, to już na ulicy Magda prezentuje się bardziej luźno, młodo i bardzo trendy. W tym sezonie Mołek często decyduje się na musztardowy płaszczyk, granatowe dodatki i skórzane spodnie. Na nogach obowiązkowo kowbojki. Gratulacje Pani Magdo, bo ta modna stylizacja jest wyróżniająca się bardzo, bardzo ładna!

2. KAYAH

modna stylizacja

Kayah/KAPiF

Kayah to ekstrawagancka osobowość i chyba najlepiej wyrazić to można strojem. Styl Kayah jest dość ,,odjechany”, dużo się tutaj dzieje, piosenkarka lubi złoto, więc na jej szyi nie mogło zabraknąć dość okazałego łańcucha, dodatkowo pudrowy płaszczyk i wężowe kowbojki to bardzo ekstrawaganckie połączenie. Ale kto powiedział, że musi być według kanonów i nudno? Tą stylizacją piosenkarka zapewne wyróżnia się w tłumie!

3. AGNIESZKA MACIĄG

styl Agnieszki Maciąg

Agnieszka Maciąg/KAPiF

Styl Agnieszki Maciąg może inspirować niejedną Kobietę. Piękna modelka chyba bardzo lubi kolor wina, bordo i czerwień, bo często widać ją właśnie w takich zestawach ubrań. Jeśli chodzi o stylizacje zimowe, to Agnieszka chyba poczuła wiosnę tej zimy (i chyba nie tylko ona), bo na sobie ma dobrze skrojony, granatowy płaszczyk ze złotymi guziczkami oraz luźno narzucony granatowy szal. Całość uzupełniają modne botki, skórzane, czarny mat na dość wysokich obcasach!

Co zrobić, żeby wyglądać modnie?

Oto kilka sprytnych rad stylisty dla nudziary:

[dropcap_green] 1 [/dropcap_green] Okulary przeciwsłoneczne – tak, tak! Nawet w środku takiego sezonu, nie tylko skupią uwagę, ale równeż ochronią oczy przed zimnem.

[dropcap_green] 2 [/dropcap_green] Oversizowa torebka – duże przyciąga wzrok, takie torebki są bardzo in style!

[dropcap_green] 3 [/dropcap_green] Buty na wysokim obcasie – modne, skórzane botki również nie zaszkodzą!