płaszcz damski

W Reserved pojawił się piękny, różowy płaszcz damski z czarną podpinką. Nie mogłyśmy się oprzeć,  żeby Wam go nie pokazać. Płaszczyk jest dość symetryczny, aczkolwiek nie opina talii, to taki świeży i nowoczesny look, do którego można dopasować ciekawe dodatki. Czy intensywny róż można łączyć z jego pudrowym bratem? Jak wygląda ten płaszczyk?

199resJuż za niedługo hasło modny płaszcz damski na wiosnę zagości w naszych głowach. W gąszczu propozycji mamy dla Was pierwszego kandydata, który na tle innych nie wypada blado, a wręcz przeciwnie – różowo i to wściekle. Jego modny kolor połączony został z klasycznym czarnym, co daje niesamowicie trendy wykończenie. Nie wychodząc z Reserved połączyłyśmy płaszczyk z dodatkami z tej samej sieciówki, zobaczcie co wyszło:

 

stylizacjazreservedwww.reserved.com

Płaszcz damski 199zł

Buty 249zł

Okulary 39,99zł

Chusta 39,99zł

Kolczyki 24,99zł

Różowy kolor dobrze wygląda w połączeniach odcieni pastelowych. Pudrowy róż i malina to fajne poła połączenie. Dość dobrze wyglądają również razem z łososiowym, lekkim beżem i nude. Wszystkie te kolory można wsadzić do worka z napisem: modne pastele. Taka stylizacja doda młodzieńczości, polotu. Ciekawe są tutaj kremowe buty damskie w kowbojskim stylu, które również będą mocnym akcentem w modzie 2013, tak samo jak róż uznany już teraz za modny kolor 2013.

obrazzzzwww.fashionandlifestyle.pl