W tym sezonie moda podążać będzie w dwie strony. Lubisz kobiecość, zwiewność i niewinność? Podkreślaj te atuty kobiece zakładając sukienkę w odcieniu pastelowym. To dobry wybór dla wszystkich blondynek, ale nie pogardzą nim również brunetki.

A może coś zupełnie odwrotnego? Masz pazur i chcesz go pokazać? Sukienka w kolorze krwisto czerwonym na pewno podkreśli wszystkie Twoje atuty!

Ale jaką długość kiecki wybrać? Czym się kierować przy intensywności koloru i ostatnie, czy musi być dopasowana w tym sezonie?

INTENSYWNA I ODWAŻNA

sukienka2

Olivia Argenstein w bardzo zmysłowej czerwieni/ fot. KAPiF

pasuje Olivi Angerstein, ta modna sukienka tym razem została zestawiona z ryzykownymi białymi butami oraz białą torebką. Jak wyszło? Nieźle! Zwróć uwagę na długość tej czerwonej kiecki, jeśli sukienka jest w kolano wcale nie znaczy, że nie jest już sexy! W tym sezonie białe buty wracają do łask, ale uważaj, żeby nie wyszło ,,bazarowo”!

PASTELOWA MEGA KRÓTKA

sukienka

poszła na całość/ KAPiF

Media podśmiewają się, że Anna Mucha trzy tygodnie po porodzie pożyczyła sukienkę od swojej córki i przyszła na event Oriflame, ale nudziara ma inne zdanie na ten temat! Aktorka wygląda świetnie po porodzie. Zauważ dobry wybór zamszowych butów z ostrymi noskami, mega sexy i pozytywnie! Do tego tylko skromna kopertówka obowiązkowo w kolorze butów i pięknie lśniące włosy. Looku Annie odmówić nie można!

WIOSENNA

sukienka1

Aleksandra Szwed poczuła wiosnę!/ fot.KAPiF

Wzornictwo awantgardowe to świetna alternatywa jeśli nie podobają Ci się gładkie i jednolite kiecki. Ta modna sukienka, którą miała na sobie Aleksandra Szwed w jednym z warszawskich atelier będzie pasowała i brunetkom i blondynkom. Ola zdecydowała się dobrać do tej bardzo pozytywnej sukienki podpalane, brązowe buty i dużą brązową torebkę w podobnym stylu. Kolor intensywnego niebieskiego będzie bardzo modny w tym sezonie!

[gfpoll id=”7″ width=”600″ height=”400″ legend=”none”]

A Ty? Jaka modna sukienka podoba się Tobie? Na którą z tych trzech sukienek zdecydowałabyś się w tym nadchodzącym dużymi krokami, wiosennym sezonie?