Kochasz buty? To tak samo jak nudziara! Jak będą modne buty w tym roku? Na które trendy należy zwrócić szczególną uwagę i czy warto odłożyć sobie teraz pieniądze na wiosenne zakupy?

Trendy 2014 w obuwiu to po części kontynuacja głównych streamów, ale i wiele zaskakujących nowości. Te trendy w obuwiu kreują głównie celebryci zza oceanu i sławni projektanci, którzy potrafią zaskakiwać finezją i pomysłowością!

Oto FOCUS na buty trendy tego roku:

WORKERSY – czyli bardzo modne buty gwiazd!  Najlepiej, aby były w kolorze jasno żółtym. Wśród modnych modelów znajdziesz workersy na teraz, ocieplane, ale również modne na wiosnę. Takie modne buty nosi Rihanna!

♥ najmodniejszy model tego sezonu!  

♥ absolutny must have  

♥ ulubione buty gwiazd  

♥ w stylu Timberland’ów

worksersy

www.deezee.pl

SZPILKI Z KOLOROWĄ PODESZWĄnajlepiej czerwoną w stylu słynnych szpilek Lamboutina, które nosi Kim Kardashian i jej modne siostry. W nadchodzącym sezonie dwa kolory będą szczególnie się wyróżniały, czerwony i wściekły róż, który doskonale zestawia się z czarnymi, lakierowanymi szpilkami. Bardzo glamour!

 ♥ czerwona lub wściekła różowa podeszwa  

 ♥ będzie HIT wiosny 2014!  

 ♥ ulubione buty Kim Kardashian  

 ♥ klasyka z nutką szaleństwa

szpilki

www.deezee.pl

BOTKI NA PLATFORMIE I OBCASIE – czyli połączenie stylu blokowisk z miejską elegancją. Myślałaś, że się nie uda? A jednak! Takie buty nosi często Jennifer Lopez, są seksowne, wydłużają optycznie nogę i wbrew pozorom dość łatwo i wygodnie się w nich chodzi. Takie botki na platformie i obcasie już biją rekordy sprzedaży w Wielkiej Brytanii i szybko dotarły również do Polski jako ważny trend na wiosnę 2014. Założyłabyś takie?

♥ mieszanka stylów  

♥ ukochane buty J.LO.  

♥ wbrew pozorom bardzo wygodne  

♥ buty ,,na bogato”

botki

www.deezee.pl

BOTKI CREEPERS – to jeszcze nie creepersy, ale również nie do końca botki. Moda na lata 90. wraca coraz wyraźniej, a to co było ,,modową wiochą” znów wraca do łask. Tym razem big come back będą miały botki w stylu szalonych butów creepers, obowiązkowo z klamrami. Podobają Ci się takie modne buty?

♥ noszone w Nowym Jorki i Londynie  

♥ w stylu creepers  

♥ ulubione buty zagraniczych szafiarek

creepers

www.deezee.pl

Który trend przemawia do Ciebie? Wszystkie prezentowane modele znajdziesz w DeeZee!