Word up! To najnowszy trend, który pokochało River Island. Moda na napisy wraca jak bumerang, jeszcze jesienią 2012 nosiłyśmy nadruki, pamiętacie? Teraz powraca ten trend 2013, ale w nieco łagodniejszym wydaniu! Moda na koszulki, bluzy, a nawet spódnice z napisami przywędrowała do nas z ulic Londynu…

…Fashionistki, gdy zapytane o coś co będzie wyglądało dobrze do wszystkiego odpowiadają, że właśnie napisy! Nieważne, czy założysz je do super sportowej stylizacji, czy postawisz na bardziej elegancki look! Napisy są zawsze w modzie. Modne ciuchy czyli jakie?Czym się kierować, gdy już kupujemy zwykły top z napisami?

1. Jeśli szukasz na stronach zachodnich sklepów wpisuj TANK, albo PRINT a wyskoczy Ci masa ubrań z nadrukami

2. Napisy kochają luźny styl, ale nie dresowy!

3. Top z nadrukami dobrze wygląda ze spodniami zwężanymi (rurkami)

4. Modne ciuchy z napisami to też sukienki i spódnice: nie bój się ich zakładać

5. Czytaj co na takim modnym ciuchu jest napisane!

Napisy to faworyt nudziary, zdecydowany faworyt, bo będzie pasował praktycznie do wszystkiego! Ramoneska i bluzka z napisami to niemal idealne zestawienie. Napisy lubią typowo amerykański styl, dlatego blisko im do kowbojek, czy workersów.

I jak? Do tak romantycznej stylizacji nie potrzebujesz już wielu dodatków biżuteryjnych, ale jako, że w tym sezonie odchodzi się od cukierkowatego looku baletki tego typu możesz zastąpić kowbojkami! Brzmi dziwnie? Nie bój się łączyć lekkości z cięższym stylem – to mega seksowne i bardzo glamour. Na takie modne ciuchy decyduje się często siostra Kim Kardashian Kurtney, czy Kristen Steward ze Zmierzchu!

Jakie napisy będą modne w nadchodzącym sezonie? Moda na napisy i modne ciuchy z napisami faktycznie będzie trwała w najlepsze, modne będą przede wszystkim napisy miast typu: New York, London, ale szukać należy również napisów bardziej customowych np. ,,This lighter belongs to me” (PL: Ta zapalniczka należy do mnie!). Jeśli nie podobają Ci się modne ciuchy z napisami, zawsze możesz pokombinować stworzyć swój napis!