Dzisiaj prezentujemy 5 nowości z najnowszej kolekcji Reserved, które wpadły Nam w oko. Są atrakcyjne cenowo i bardzo praktyczne. Jakie nowe, modne ciuchy można nabyć w Reserved, zobaczmy:

Reserved co tydzień wprowadza coś nowego do swoich kolekcji, w większości sklepów stacjonarnych zaczyna powoli dominować kolor pomarańczowy lub lekki żółty, wiele modnych ubrań ma mocne printy zwierzęce lub napisy. Dzisiaj przyjrzymy się nowościom w sklepie internetowym, gdzie można kupić modne ciuchy często w atrakcyjnej cenie:

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Świeżo, młodzieżowo i nowocześnie.Reserved zatrudnił nowych projektantów i już widać efekty, modne ciuchy idą z prądem! Na zdjęciach widzimy:

Czarno-biała, prosta, klasyczna sukienka 59,99zł

Spodnie jeansy, jasne, rurki 129,99zł

Buty z printem z węża 159,99zł

Zestaw dwóch pasków w kolorach pastelowych 24,99zł

T-shirt z Mickey Mouse 49,99zł

Będąc w sklepie stacjonarnym miałyśmy przyjemność wszystkiego dotknąć i na żywo bardzo dobrze prezentują się te buciki z węża! Możesz je założyć do kolorów beżowych, będą wyglądały wtedy bardzo elegancko. Możesz postawić na zgniłą zieleń, która pojawiła się wraz z nową kolekcją w Mohito. Buty z takim printem potrzebują szczególnej ostrożności w doborze stylizacji, bo można niestety przesadzić w drugą stronę i da to dość kiczowaty efekt.