Kontynuujemy nasze poszukiwania prostych fryzur, które bez problemu możemy wykonać w zaciszu domowym…Masz długie włosy i szukasz idealnej, dziennej fryzury? Zobaczmy gwiazdy, które mogą Cię zainspirować. Zacznijmy od dziennej fryzury Jessicki Alby…

Jessicka ma długie włosy i zawsze stawia na prostotę. Odkąd jest młodą mamą ma niewiele czasu na modne fryzury, stąd pewnie pomysł na takie upięcie. Zajmuje kilka sekund, podchodzi trochę pod messy hair, ale jest bardzo fajne. Włosy zakręca się w ślimaka, a potem wiąże niedbale gumką, można dodać kilka wsuwek, żeby fryzura się nie rozpadła!

Burza loków to marzenie wielu dziewczyn. Jeśli masz długie włosy możesz ten efekt osiągnąć sama w domu. Wystarczy, że zaopatrzysz się w lokówkę z bardzo cienką nasadką, zakręcasz cienkie kosmyki włosów i trzymasz dłuższą chwilę. Niestety, fryzura jest bardzo czasochłonna i potrzebujesz na nią od 2 nawet do 5 godzin! Niektóre modne fryzury potrzebują po prostu więcej zaangażowania!

J.LO jest pionierką jeśli chodzi o bardzo modne fryzury, Lopez lubi romantyczne upięcia i tutaj idealnie to wydać. Bardzo duże fale po jednej stornie głowy, a druga mocno podpięta wsuwkami, to idealna fryzura na wesele!

Masz grzywkę, ale raz na jakiś czas chcesz się jej pozbyć? Zrób tak jak Kim Kardashian. Włosy dobrze natapiruj z tyłu, a resztę rozpuść (końce możesz podlokować), grzywkę odsuń na dwie strony, również podklokuj i dobrze wylakieruj, żeby fryzura się trzymała. W takie fryzurce możesz iść na wesele! Fajne fryzury charakteryzuje lekkość, a ta taka właśnie jest!

W latach 60. modne fryzury to takie, które były wysoko natapirowane, a moda na tapiry znów powraca! Chyba żadnej z Nas nie trzeba mówić jak zrobić porządną tapirę na włosach, wygląda świetnie i stylowo! Tutaj w wydaniu bardzo seksownym i romantycznym zarazem. Podtapirowane włosy i delikatne fale to zdecydowanie modne fryzury 2013!

Zainspirowana? Jeśli uważasz te upięcia za fajne fryzury to zapewne spodobają Ci się TUTORIALE internetowe jak zrobić fantastyczne upięcie romantyczne zaliczane zdecydowanie do grona fajnych fryzur. To świetny pomysł na randkę