Dzisiaj mierzymy styl polskich gwiazd i gwiazdeczek i oceniamy, czy faktycznie są takie modne na jakie się kreują. W stolicy powoli sezon na lans, bo robi się coraz cieplej i w powietrzu wiosna. Jak radzą sobie polskie, modne gwiazdy? Oto trzy stylizacje tego tygodnia, które wzięliśmy pod lupę:

DOBRZE

moda2

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz postawiła na naturalność w makijażu i prostotę w stylizacji. Jak wyszło? Bardzo dobrze! Sonia nie przyciemniała oka, ani nie miała tony pudru na sobie (jak niektóre panie), a wręcz przeciwnie – lekki i niezobowiązujący makijaż odjął Soni Bohosiewicz lat! Do do ciuchów, też z powodzeniem można ją określić mianem modna gwiazda, bo czarne spodnie cygaretki wyszczupliły sylwetkę i zestawiły się świetnie z bielą bluzki z baskinką, która zawsze ukryje to i owo. Brawo Pani Soniu!

ŚREDNIO

moda

Roma Gąsiorowska/KAPiF

Roma Gąsiorowska zajęła się budowaniem marki swojej Szkoły Aktorskiej i na jakiś czas zniknęła z mediów, ale teraz znów o niej głośno dzięki roli głównej w serialu TVN ,,Sama Słodycz”. Roma talent ma, ale jeśli chodzi o ubranie zawsze jest coś co zaburza bardzo dobre stylizacje. Tym razem musztardowa, ołówkowa spódnica została zestawiona z pudrową, bardzo elegancką bluzką…i te CZARNE RAJSTOPY! Wyszły z mody i nie zakładamy ich, nawet do czarnych szpilek dziewczęta!

SŁABO

moda1

Renata Dancewicz/KAPiF

Renata Dancewicz tym razem niezbyt się popisała, czarna stylizacja, makijaż w odcieniach szarości i biało-beżowe lakierki dały efekt odwrotny do zamierzonego. Nudziara ma nieodparte wrażenie, że Renata Dancewicz wyglądała na smutną przez tą stylizację i makijaż. Dodatkowo, fryzjer polskiej aktorki również niezbyt się postarał i sprezentował gwieździe zbyt puszystą fryzurę, tak jakby niedawno się obudziła. Pani Renata uchodzi za jedną z ładniejszych aktorek już ,,starszego” pokolenia, więc zmiana stylizacji byłaby jak najbardziej wskazana!

Nasze modne gwiazdy w większości nie są wcale takie modne. Część korzysta z rady stylistów (co przecież kosztuje), a inne próbują same z widocznymi rezultatami. Która podoba Ci się najbardziej?