Dzisiaj prezentuję Wam modne gwiazdy, które wiedzą jak się ubrać i zrobić wokół siebie nie lada zamieszanie. Wszystkie Panie pochodzą oczywiście z Polski i potrafią się wyróżniać, czy aby dobrze i wyjątkowo?

Nudziara zaprasza na RANKING modne gwiazdy made in Poland!

Która aktorka lubi krótkie sukienki, a z kolei, która piosenkarka lubi wściekłe kolory, które zawsze eksponuje na różnego rodzaju modnych eventach. Nudziara przejrzała szafy gwiazd polskich i oto które z nich naprawdę wyróżniają się na ściankach:

KASIA ZIELIŃSKA

modna gwiazda

Kasia Zielińska fot. KAPiF

Kasia Zielińska, czyli aktorka serialowa znana głównie z seriali na TVP wie jak się ubrać, żeby zawsze o niej pisano! Oto jej najnowsza wiosenna stylizacja, która wywołała niemałe zamieszanie. Niektóre stylistki ostro Kasię za ten strój skrytykowały, ale nudziara myśli, że aktorka naprawdę ładnie wyglądała. Jej miedziane włosy świetnie zestawiły się z modnym morskim i elementami kwiatowymi, ta modna gwiazda zasługuje na dużą piątkę!

Wiosennie jak Zielińska?

[success] Białe szpilki! – w tym sezonie znów wracają do łask i znane z filmu ,,Kogel Mogel” i wczesnych lat 90tych znów będą królowały w stylizacjach wiosennych! [/success]

[success] Kombinezon – tak, tak! On również wraca do modny, w tamtych czasach zwał się różnie, najczęściej mówiono na niego ,,pajacyk”. Czy zyska sławę w Polsce? Chyba tak, bo coraz więcej gwiazd go zakłada! [/success]

NATALIA SIWIEC

ubranie Natalii Siwiec

Natalia Siwiec fot. KAPiF

Krytykowana zawsze i wszędzie, ale nudziara dopatrzyła się, że ubranie Natalii Siwiec wcale na nominację do ,,wtopy roku” nie zasługuje, wręcz przeciwnie, Siwiec lubi prowokować, ale robi to z klasą. W jej szafie można spotkać dużo pudrowego różu, czerni i beżu…Natalia zdecydowała się tutaj na bardzo modny kolor butów (nude). Podoba Ci się styl Natalii Siwiec?

NATALIA KUKULSKA

modne gwiazdy

Natalia Kukulska fot. KAPiF

Nietuzinkowa, modna, zawsze w stylu glamour – taka jest właśnie Natalia Kukulska i chociaż raczej poszła w muzykę niszową i nie widać jej na każdej warszawskiej ściance, to na pewno Kukulska wie jak dobrze wyglądać! Nudziarze szczególnie podoba się kapelusik na głowie w angielskim stylu, który zwie się fascynatorem. Nudziara gratuluje wyboru!

A które modne gwiazdy podobają się Tobie?