Kolejny sezon na modne pazurki zbliża się do nas wielkimi krokami, czas w którym każda z nas chciałaby wyglądać świetnie, kobieco i zdrowo. Nieodłącznym atrybutem kobiecości są paznokcie. Nie muszą być długie, nawet na krótki można czynić cuda! Jakie będą modne kolory lakierów w tym sezonie?

Rok temu furorę robiły różne odcienie złota i srebra, kobiety chętnie malowały swoje pazurki takimi lakierami do strojnych sukienek z barokowymi wzorami, które były HITEM parkietów i domówek.

modne kolory lakierów

źródło: www.butterlondon.com

W tym roku modne kolory lakierów będą mniej strojne ale na pewno nie nudne!

  • MALINOWY SORBET – kolor malinowy to pierwszy HIT nadchodzących świąt, w tym kolorze do twarzy zarówno blondynkom jak i brunetkom. Do koloru malinowego bardzo pasuje mała czarna i lakierowane buty – czyli klasyka świątecznych stylizacji. Kolor malinowy musi obowiązkowo wpadać w róż!

 

  • STALOWY CHŁÓD – szary, metaliczny, stalowy – ten kolor różnie jest nazywany, ale oznacza podobny odcień, należący raczej do chłodnej palety. Do stalowego koloru lakieru będzie pasowała czerwona lub granatowa stylizacja, niekoniecznie sukienka, możesz zdecydować się na krwisto czerwoną bluzkę i granatową spódnię!

 

  • CIEMNY GRANAT – granatowy wdarł się na salony już dwa miesiące temu i dobrze się tutaj czuje, bo na ulicach pełno granatu: czapki, płaszczyki, torebki. Ale Ty możesz zdecydować się na modny kolor lakieru na pazurkach. Pamiętaj, aby Twój granat był bardzo głęboki. Taki z kolei kolor pasuje do starego złota i kolorów pastelowych, wprowadza ,,pazur” do spokojnych stylizacji!

 

  • ORANŻOWY – kolor pomarańczowy i jego kanarkowy brat również w modzie w nadchodzącym sezonie, te kolory możesz nosić do praktycznie każdej stylizacji – odmładzają i są soczyście radosne! Nudziara założyłaby je modnych ciuchów z elementami skóry…

 

  • ZIELEŃ SELEDYNOWA – taki odcień zielonego będzie pasował szczególnie rudowłosym i szatynkom, blondynki muszą bardzo uważać na ten kolor paznokci

Oto najmodniejsze trendy w paznokciach jakie będą obowiązywały w te święta i Sylwester. Nie znaczy to, że z mody wypada złoty i mleczny – to nadal ciekawe alternatywy pasujące do każdego zestawu ubrań!