Lubisz modę? Atrybutem każdej glamourki jest modna torebka! Gdzie w tym sezonie dostanę modne torebki? Jakie mają kroje? Nudzi@ra zrobiła research i w Mohito znalazłyśmy same perełki, które z powodzeniem można nosić i na co dzień i na wielkie wyjście! Jakie są modne torebki Mohito?

Te torebki są po prostu glamour! Mohito stawia na Kobietę przebojową, ale romantyczną, dlatego dużo tutaj torebek pudrowo-różowych, czy w kolorze cielistym przełamanych głęboką czernią, ze złotymi dodatkami i systematycznymi kształtami. Wśród propozycji znanej sieciówki każda Kobieta znajdzie coś dla siebie: są i eleganckie kopertówki, i torebki over size, z długim łańcuszkiem, z krótką rączką, a nawet prześwitujące. W tym sezonie stawiamy 5+ Mohito nie tylko za design torebek, ale również za atrakcyjne ceny, które wahają się nawet ok 59zł wzwyż.

1. Bądź glamourką na co dzień!

Na co dzień noś duże, oversizowe torebki, które pasują do każdej stylizacji. Jeśli nie jesteś przekonana do wielkich torebek, zawsze możesz zdecydować się na regularną, klasyczną torebkę, dobrze profilowaną i dość sztywną (do lamusa odchodzą już torebki, które się szybko spłaszczają). Jeśli potrzebujesz torebki a la teczki – nic straconego! W Mohito dostępne są również wersje bardziej eleganckie i oficjalne na co dzień.

torebki Mohito

Modna torebka/Mat.prasowe Mohito/LPP SA

2. Big event

Na wielkie wyjście decyduj się na małe torebki lub kopertówki, dopasuj torebkę do koloru stylizacji, ale nie przesadź z TOTAL LOOKIEM! Jeśli twoja sukienka ma dla przykładu kolor niebieski, to nie kupuj torebki w takim samym odcieniu, zdecyduj się na buty w kolorze cielistym i dokup torebkę w takim kolorku jak buty, stylizacja będzie wyglądała wtedy lekko i pomysłowo!

torebka mohito2

3. Coś ekstrawaganckiego

Lubisz się wyróżniać? W sieciówce znajdziesz również torebki – prześwitujące, które coraz częściej widać na Polskich ulicach. Szukasz torby podróżnej w stylu glamour, taki asortyment również tu znajdziesz!

Podsumowując, modne torebki Mohito uważamy za tegoroczny HIT i strzał w 10, dobrze się noszą, ślicznie wyglądają i Nasza kieszeń może znieść zakup może i nie jednej…

nudziara.pl