Torebki to nasze ukochane koleżanki! Nigdy Nas nie zawodzą, zawsze z Nami i przechowują kobiece skarby! I to nie ważne, że gdy dzwoni telefon to kopiemy przez wieczność, aby go z torebki wydobyć, to nic, że nic nie możemy w niej znaleźć mimo, że mamy w niej wszystko. 

Szminki, podpaski, a nawet śrubokręty – to wszystko nosimy w jednym pakiecie…Jakie torebki będą glamour? Oto modne torebki na sezon wiosna/lato 2013:

W tym sezonie modne torebki można podzielić na trzy grupy, będą wśród nich duże torby oversize w bardzo eleganckim designie z przewagą kolorów rudych i kremowych, doskonałe na co dzień do miasta. Druga grupa to kolorowe i soczyste damskie torebki najczęściej skórzane, a trzecia grupa to torebki z printami (od zwierzęcych po flagi państwowe), najbardziej ekstrawagancka, ale bardzo stylowa!

TOREBKI w stylu śródmiejskiej elegancji:

Modne torebki w śródmiejskim stylu w tym sezonie reprezentuje zdecydowanie Reserved, to tutaj znajdziesz eleganckie torebki, które możesz nosić do pracy, na co dzień, są bardzo symetryczne, mają nutkę klasyki i stonowane kolory, znajdziemy tutaj łososiowy, rudy, wyblakły miętowy i kość słoniową. Ta te damskie torby zapłacisz w tym sezonie w Reserved od 109 do 119zł HIT CENY!

TOREBKI jak soki owocowe

No, no powiało wiosną 2013! Te soczyste, świeże torebki pochodzą z najnowszej kolekcji Venezi i są śliczne!! To zdecydowanie modne torebki 2013! Do takiej torebki możesz założyć i kolorową stylizację i elegancką, pamiętaj, że w tym sezonie kolor torebki nie musi być związany z żadnym kolorem stylizacji – im barwniej tym lepiej. Widoczne torebki kupisz od 299zł do 379zł w sklepie firmowych Venezi. Są to oczywiście skórzane torebki.

Torebki z printami

To trzeci mocny akcent tego sezonu, torebki z prinatmi wężowymi, wzorem krokodyla, a nawet zdjęciami Marylin Monroe i nadrukami flag państwowych (szczególnie UK i USA) zamykają pulę modnych torebek 2013. Takich torebek szukaj w Top Secret od 29,99zł do 89,99zł! (na zdjęciach nowa kolekcja Top Secret 2013). Do takiej torebki nie przesadzaj z tymi samymi wzorami na ubraniach, albo wręcz przeciwnie postaw na TOTAL OVERLOOK! Nudziara życzy udanych łowów!