Lubisz hip-hopowe zachodnie teledyski??? Kobiety ubrane są tam w skąpe mini, jest dużo skóry, złotych łańcuchów i czapeczek z daszkiem. Mile widziane trampki na koturnie i czerwone torebki. Takie modne ubieranie to lekko przerysowany styl ubierania

…amerykańskiego getta, który spodobał się taki wielkim domom mody jak DKNY, Issabel Marant, czy Jean Paul Gaultier! Co takiego jest w stylu amerykańskich gangsterów, że najlepsze wybiegi Nowego Jorku oszalały na jego punkcie, a styliści i modyści doradzają swoim klientkom, że im krócej tym lepiej?! W stylu gangsterskim ubierania jest coś seksownego, ale i też lekko wulgarnego. Style ubierania są bardzo różne, ale ten jest wyjątkowo wyróżniający się z tłumu! Oto co to modne ubieranie ma charakterystycznego:

1. Biżuteria BLING BLING

To słowo w angielskim znaczy błyszczeć i faktycznie biżuteria jest tutaj wielka i błyszcząca, złote, grube łańcuchy, bransoletki, czy nawet paski do spodni całe błyszczą w odcieniu żółtego złota. Jeśli szukasz inspiracji obejrzyj sobie zachodnie teledyski hip-hopowe, albo filmy z przewodnim motywem tańca, tam też sporo biżuterii błyszczy stylem bling bling!

2. Skóra i body!

Niektóre z Nas stwierdzą pewnie, że w życiu nie założyłoby body i sórzanej spódnicy, czy spodnie (SZORTY) . Ubrania prezentowana pochodzą z kolekcji Twystającego spod spodni, czy spódnicy, że to wulgarne i mało dojrzałe! Ale tak jak pisałyśmy, modne ubieranie w stylu gangsterskim to również elementy balansowania na krawędzi kiczu i trendów.

3. TOPY i DODATKI

Taki styl mody na amerykańskie teledyski hip-hopowe to także zwykłe topy na ramiączkach grubych lub z krótkim rękawem, jeśli masz płaski brzuszek to modne ubieranie w tym stylu jest właśnie dla Ciebie! Dodatki są raczej sportowe i tak: powinnaś nosić trampki na koturnach (odejmie lat), do tego obowiązkowo czerwoną torebkę (każde design dopuszczalny), możesz pozwolić sobie także na duży, wypasiony zegarek!

Czy styl amerykańskiej ulicy będzie Ci pasował?