Chcesz błysnąć w sobotnią noc w modnym, wielkomiejskim stylu? W tym sezonie kreacje wieczorowe na wyjście imprezowe będą pokryte cekinami, ponieważ same cekiny to dość sylwestrowy ubiór, a my przecież nie chcemy świecić jak choinki w pubie! Oto złoty środek, czyli jak można pogodzić wystrzałowe złoto i cekiny z czymś bardziej stonowanym, ale wciąż bardzo seksownym i na czasie i żeby wyszły z tego wszystkiego całkiem modne ubrania:

Niesamowicie nudziarze podoba się połączenie kremu ze złotym, tym bardziej jeśli są to złote cekiny. Do takiego ubrania pasuje zarówno mocna szminka np. wściekły róż lub zupełne jej przeciwieństwo, czyli bardzo popularny kolor nude (beżowy, cielisty). Szminki tego typu możecie nabyć chociażby w Inglocie właśnie za ok. 24 zł. Pamiętajcie dziewczyny, że przed nałożeniem szminki warto jest przeciągnąć usta lekko fluidem, potem mocno pomalować je szminką, a na koniec utrwalić pudrem (wystarczy raz dotkąć usta gąbeczką lub pędzelkiem) to zapewni im dość długą żywotność:) Ale wracając do stylizacji jako modne ubrania.

Ile to kosztuje?Gdzie to kupić?

1. Sukienka – 129,90zł

2. Toebka – 69,99zł

3. Buty -129,99zł

4. Komin/szalik – 49,99zł

Gdy zakładacie dużo świecidełek, nie warto przesadzać z biżuterią (tym bardziej jeśli torebka jest bardzo strojna). Wystarczy jakaś delikatna bransoletka/żyłka na rękę, może nawet zegarek i gotowe! W takim ubraniu będziesz błyszczeć, wczoraj była Barbórka, ale pewnie część z was wybiera się dopiero w sobotę na większą imprezkę, więc może jakieś modne ubrania coś Was zainspirują!