Moda i trendy lubią ciągłe zmiany, ale jeśli chodzi o modne kolory biel zawsze lubi czerń, a czerwień koleguje się z czarnym i to właśnie te dwa połączenia kolorystyczne będą uważane za modne 2013! Ale oprócz kolorów na jaki wzór postawić? Bez dwóch zdań – modne ubrania w pasy! 

To najmocniejszy trend tego sezonu, pionowe, poziome, po kosie – byle były pasy. W tej stylistyce zakochał się dom mody DOLCE&GABBANA. Co ciekawe, styliści radzą, żeby pasy zestawiać z…

…z pasami! Tylko w różnych pozycjach horyzontalnych! I tak: bluzkę w pionowe pasy dobrze jest zestawić ze spódnicą w pasy poziome, a sukienkę w poziome pasy można połączyć z butami w pasy po skosie. Całe zestawienie nie musi być w tym samym kolorze. W sieciówkach będą dominowały pasy Black&White, żeby ocieplić trochę te modne ubrania proponujemy dobrać kolorowe dodatki w odcieniach oranżu, czy różu. Jak to działa? 

Ile to kosztuje?

np. Bluzka River Island 120zł

np. Spódnica New Look 129,99zł

np. Buty River Island 159,99zł

np. Torebka River Island 139,99zł

Gdzie kupić najładniejsze ubrania w pasy na sezon wiosna lato 2013 od których już roi się w sklepach, a to przecież tylko początek sezonu!

River Island

 Pasy w River Island. Są duże i symetryczne, układają się zazwyczaj w pozycji pionowej co wydłuży również Twoją sylwetkę. Znajdziesz tutaj wszystkie modne ubrania w pasy: top, sweterek, spódnico-spodnie, torebki, bieliznę, a nawet stój kąpielowy! Koszt tych ubrań waha się od 99zł do 159zł. Większość prezentowanych ubrań znajdziesz w sklepach stacjonarnych.

H&M

Pasy będą również mocnym akcentem H&Mu, te modne ubrania mają zarówno pionowe, poziome jak i pasu na ukos, znajdziemy tutaj nie tylko Black&White, ale również lekki róż połączony z czernią, co doda głębi koloru. H&M oprócz ubrań proponuje również piękne biało-czarne baletki. Ceny przedstawionych modnych ubrań wahają się od 49,99zł do 129,99zł

New Look

Modne ubrania z New Looka są bardzo eleganckie i stylowe, do HITów sezonu takich jak np. baskinka dodano właśnie wzorki paskowe, to powoduje, że modne ubrania z New Look są wystrzałowe! Zobacz,  że NL pomyślał nawet o butach w pasy!