Co będzie modne tej, nadchodzącej dużymi krokami jesieni? To już nie wielcy projektanci mody wyznaczają trendy po niebotycznych cenach nie na nasze kieszenie, ale modne sieciówki, które wiedzą jak Nas pozytywnie zaskoczyć. Dzisiaj pierwszy lookbook Zara i modnie na jesień, czyli dużo kraty, hippie i minimalizmu…

Zara na jesień to minimalizm, proste kroje, dużo granatu, popieli i kremu, ale również ciekawe sukienki w stylu hippie, kwieciste i długie, świetnie zestawiane z cienkimi kożuszkami. Jakie buty będą dominowały w tym sezonie i czym modnie na jesień to znaczy dużo?

Popiel z beżową podszewką i krem. Taka będzie Zara na jesień. Do modny powracają krótkie, materiałowe, plisowane spódniczki i proste, materiałowe spodnie w kolorach ciemnego granatu i kremu. Zaraz stawia na prostotę formy i symetryczne krojenia, dlatego też cienkie płaszcze zastąpią w tym roku krótkie kurtki z dużymi kieszeniami i długaśnymi rękawami. Jeśli dłuższy płaszcz – to przepasany modnie czarny pasem z kontrastującym kolorem podszewki!

zara

Lookbook/Kobieta-Kampania/Zara Polska

Kobieta w wydaniu mocno męskim – tak najnowsze trendy w modzie postrzega Zara. Płaskie, lakierowane buty na sznurowadła, kostiumy w kolorze grafitu ze złotymi guzikami w stylu Anglii lat 40., czy sukienki w kolano, a pod nimi spodnie do kompletu i płaskie obcasy – modnie na jesień, czy kobieco, ale z pierwiastkiem męskim!

Wielki powrót dużej kraty! Na to czekałyśmy chyba już od dwóch sezonów, bo czerwona, duża krata świetnie dogaduje się z kolorem grafitowym. Zara proponuje grube jesionki w tym stylu, do tego spódnica za kolano, obowiązkowo w kolorze grafitowym – modne na jesień, czyli również w stylu pensjonarki!

Krata znów wraca do mody! Noś do granatowych spódnic za kolano w stylu pensjonarki lub prostych, a la męskich spodni.

Kolejny HIT i modnie na jesień to powrót stylu hippie w najlepszym jego wydaniu, zwiewne sukienki na jesień? Dlaczego nie! Jeśli Twoją wierzchnią warstwę  będzie stanowić lekki kożuszek lub płaszczyk to zwiewna sukienka w stylu hippie będzie świetnie pasowała do zestawu!

Sukienki i zestawy w stylu hippie w kolorach fioletu, łososia, i granatu z drobniutkimi kwiatuszkami to Zara jesień 2013!

Podoba Ci się najnowsza propozycja od Zary, to dopiero początek jesiennych trendów w modzie!