Moda na biel w wersji TOTAL LOOK to absolutny HIT zbliżającego się wielkimi korkami sezonu. Ten modny kolor biały ma w sobie coś królewskiego i dostojnego, więc jeśli chcesz się wyróżniać z tłumu postaw na modny kolor BIAŁY!

Z czym to nosić i czy warto ,,przełamywać” kolor biały jakimś innym? Czy pasuje również dziewczynom o bardzo jasnej karnacji i blond włosach?

To jest HOT!

Kolor biały jest w tym sezonie wyjątkowo widoczny na wybiegach Moschino, jak również wiosennego Givenchy. Za tą modą chętnie podążają również mniejsze Domy Mody, które biały łączą z czernią. Czy BLACK&WHITE znów w modzie? Tak, ale we wiosennej odsłonie czerń jest tylko dodatkiem do białego! Czarne buty, może jakiś lampas przez białe spodnie, albo delikatny czarny pasek do białej spódnicy. To będzie HOT!

modny kolor

Kampania Mohito, wiosna 2014/ mat.prasowe LPP Group

Nie tylko ubrania!

Ale białe będą nie tylko ubrania. W nadchodzącym sezonie w modzie również białe szpilki (tak, tak to już nie jest ,,wiocha”) oraz dużo białej biżuterii typu biały zegarek, kolia, białe botki, kolczyki, czy nawet białe okulary. To wszystko tworzy TOTAL LOOK, który wygląda czysto i elegancko.

sportoWA2

Kampania Mohito, wiosna 2014/ mat.prasowe LPP Group

Sportowa elegancja w Mohito

Wśród najnowszych, wiosennych kampanii z motywem bieli i czerni w oko wpada kampania marki Mohito. Jakie są ubrania Mohito na wiosnę 2014?

sportowa5

Kampania Mohito, wiosna 2014/ mat.prasowe LPP Group

Wiosenno-letnia kolekcja MOHITO to triumf sportowej elegancji wyrażanej poprzez konstrukcyjne kroje i energetyczną paletę kolorystyczną. Marka odwołuje się do trendów prezentowanych podczas najważniejszych pokazów sezonu 2014, ale interpretuje je w zgodzie z własną wizją kobiecości.

modny kolor

Kampania Mohito, wiosna 2014/ mat.prasowe LPP Group

Wśród propozycji uwagę przykuwają wycięcia pokazujące fragmenty ciała, krótkie topy eksponujące talię czy ultrakrótkie spodenki. Klasyczne, ale jednocześnie bardzo nowoczesne połączenie czerni i bieli uzupełnione zostało o mocne pomarańczowe i złote akcenty.

sportowa4

Kampania Mohito, wiosna 2014/ mat.prasowe LPP Group

Na zbliżający się sezon trzeba absolutnie zaopatrzyć się w coś białego lub biel przełamaną czernią. Styliści trąbią, że dziewczyny o jasnej karnacji ciała również powinny zakładać biel, podkreśli to ich nieskazitelną urodę. A więc do dzieła!