Tym razem Monika Richardson się popisała! To dobry znak, bo nudziara myślała, że już nigdy to nie nastąpi! Na evencie Doskonałość Mody 2013 Monika pojawiła się w świeżej i soczystej stylizacji, która nie pozwoliła nie zwrócić na siebie uwagi! Jak wyglądała i co można by jeszcze dodać do tego zestawienia?

Partnerka Zbigniewa Zamachowskiego od długiego czasu walczy różnymi siłami o akceptację jej związku ze słynnym aktorem, który zostawił gromadkę dzieci i byłą żonę dla Moniki…Para pokazuje się razem gdzie tylko może i próbuje każdorazowo ocieplać wizerunek!

Gust kapryśny!

Gust Moniki Richardson bywa kapryśny, raz jest lepiej, raz gorzej, ale zawsze jakoś. Tym razem Richardson postawiła na iście wiosenne rozwiązanie modowe i udało jej się zabłysnąć. Co tak przyciągnęło wzrok? Na pewno modny kolor lila róż, który znów będzie HITEM nadchodzącej wiosny!

modny kolor

Monika Rochardson wyglądała na zadowoloną! fot. KAPiF

A buty…?

Faktycznie styliści biją na alarm, że do łask powracają buty z ostrymi noskami i to w kolorach cielisty…Wszystko niby w porządku, ale nudziara jest zdania, że dziennikarka dużo lepiej wyglądałaby w krótszych botkach, odsłaniających nieco kostkę, albo pop prostu w czółenkach. Tak, czy owak Richardson należy pochwalić za udaną (szczególnie do blond włosów) stylizację!

styl moniki richardson

Trzeba popracować nad butami?

Modny kolor dla Moniki!

Dziennikarka powinna jak najczęściej zakładać różne odcienie różu, wygląda w nich dużo młodziej i świeżo, zresztą każda blondynka powinna pamiętać o tym, że ten modny kolor można zestawiać, czy kontrastować z innymi np. beżem (tak jak zrobiła to Richardson w swojej stylizacji).

monika richardson

Monika dobrze się czuje we fioletach i różach fot. KAPiF

Styl Moniki Richardson wymaga jeszcze sporo pracy, ale jest coraz lepiej, zresztą media zaczęły zwracać na nią po prostu większą uwagę, gdy weszła w kontrowersyjny związek ze Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka stara się, żeby to nie tylko ona świetnie wyglądała, ale również Zbyszek! Faktycznie przy jej boku wygląda dużo lepiej, jest bardziej zadbany….

Czy taki modny kolor Ci się podoba?