Burberry mocno stawia na kolor różowy, bardzo mocny i soczysty. Bawiłaś się lalkami Barbie? To mniej więcej w takim kolorze zakochał się dom mody Burberry na wiosnę 2013Mocny, atramentowy dobrze wygląda z krwistą czerwienią lub wesołymi nadrukami…Oto kolejny modny kolor na wiosnę:

Przekonaj się do atramentowego różu na wiosnę, jest bardzo kobiecy i radosny! Od razu odejmie Ci kilka lat i kilka kilogramów, bo mocne kolory zwracają same na siebie uwagę odciągając rozmówcę od Twoich niedoskonałości. Jakieś minusy? Chyba nie! Trzeba tylko przestawić myślenie stereotypowe, że różowy jest kiczowaty…Zestawiaj go z czerwieniami i to nie żart, róż bardzo dobrze wygląda z krwistymi kolorami, lub się również z wszelkimi nadrukami (najlepiej w podobnych kolorach bazowych – czyli różami i pastelami).

Modny kolor w wydaniu na ostro – róż prezentuje się bardzo dobrze i przyznasz, że ta czerwona bluzka nie gryzie się ze stylizacją. Jeśli nadal nie jesteś przekonana, zawsze możesz postawić na szary lub biały T0shirt (zawsze się sprawdza).

Gdzie to kupić? Ile to kosztuje?

Żakiet Top Secret 149,99zł

Spódnica Troll 79,99zł

Bluzka Top Shop 125zzł

Buty Reserved 129,99zł

Bransoletki Crush 50zł