Nudziara prezentuje cztery najmodniejsze kolory włosów w tym sezonie, oraz porady czym malować! Czy jasna karnacja pasuje do platynowego blondu? A może radykalna zmiana koloru na lato? Zapytałyśmy stylistę fryzur co będzie modne…

PLATYNOWY BLOND

Jesteś blondynką, ale chciałabyś coś zmienić? Spróbuj platynowego blondu! To modny kolor włosów, odcień platynowy jak sama nazwa mówi jest chłodny, ale ma w sobie coś bardzo eleganckiego, wręcz dystyngowanego. Jeśli decydujesz się na platynowy blond pamiętaj, żeby omijać solarium i nie opalać się zbyt intensywnie na słońcu, bo w tym sezonie ten modny kolor włosów nie lubi się z opalenizną! Modny platynowy blond nie powinien mieć żadnych słonecznych refleksów, to niemal popielaty kolor!

Jak uzyskać modny kolor włosów, czyli platynowy blond?

F&Ls poleca farbę L’oreal Preference w odcieniu STOCKHOLM to trafny wybór na przejście z jasnego blondu do blondu typowo platynowego, likwiduje słoneczne akcenty, ale UWAGA sprawdzi się głównie na rozjaśnionych włosach ( dobrze, aby Twoje naturalne również były jasnym blondem, bo wtedy Stockholm ładnie pokrywa odrosty).

KASZTANOWO-CEGLASTY

Jeśli zastanawiasz się nad pomalowaniem włosów na kruczo czarny pomyśl nad kolorem pośrednim – kasztanowym wpadającym w czerwień. W tym sezonie modny kolor włosów to ostry kasztan. Jeśli jesteś odważna to zdecydujesz się, aby rozjaśnić końcówki włosów – to nadal modne!

Jak uzyskać ładny kasztanowy?

Dwa kolory są najczęściej wymieniane przez internautki jako godne uwagi: GARNIER Cappucino (który na opakowaniu wygląda ciemniej niż w rzeczywistości) i L’oreal Preference Rich Beżowy kasztan. Te farby dobrze sprawdzą się jeśli masz ochotę przejść z włosów ciemniejszych na kasztan!

TRUSKAWKOWY BLOND

Totalna nowość, każdego roku modne kolory włosów zmieniają się i tak jest tym razem! Truskawkowy blond to coś pomiędzy rudawym, a blondem, powstaje ze zmieszania kilku farb, odcień jaki wychodzi na włosach powinien wpadać w złoto!

Jak uzyskać truskawkowy blond?

Fryzjer! Nie kombinuj sama w domu mieszać farb, bo najczęściej marne są tego efekty

BRONDE

Bronde pojawił się na największych wybiegach mody na początku tego roku i wciąż bryluje na salonach! To kompromis pomiędzy blondem, a ciemnym, najczęściej daje efekt naturalnych włosów z bardzo jasnymi końcówkami lub pasemkami

Jak uzyskać bronde?

Fryzjer! bronde tak jak truskawkowy blond powstaje ze zmieszania kilku farb!