Tej jesieni w modzie zmiany. Będzie przede wszystkim spokojniej i romantyczniej. Ale to nie znaczy, że nudno! Jeśli interesujesz się modą to powinnaś zwrócić uwagę na ten modny wzór na jesień, który już został podejrzany przez polskie gwiazdy. Wiesz kto wystąpił w nim na premierze filmu ,,Wałęsa – człowiek z nadziei”. Oto i on: wzór a la chanel w czarno-białej, regularnej żakardowej odsłonie!

Po parysku

Drobniutka kratka jako symetryczny, modny wzór na jesień spodoba się przede wszystkim tym Kobietom, które lubią klasykę. Kolor czarno-biały można z powodzeniem nosić do pracy. W poprzednich sezonach drobna kratka była bardziej kolorowa, radośniejsza. Teraz, modne to znaczy minimialistyczne z nutką awangardy! To powrót do pomysłu Chanel!

Co to jest TOTAL LOOK?

Jeśli chcesz, żeby ten modny wzór na jesień zagościł i w Twojej szafie, to powinnaś wybrać się do Zary, bo w najnowszej kolekcji znajdziesz ciekawe, modne ubrania właśnie z tym czarno-białym motywem. Ma być prosto, można zaryzykować TOTAL LOOK, a więc jeden i ten sam wzór nosić w całej stylizacji. Jeśli decydujesz się na taki wybór to pamiętaj, że aby nie przesadzić, można co najwyżej odwrócić kolory! lub nosić mniejsze/większe wzory.

Magda Szejbal

Magda Szejbal/KAPiF

W takim modnym, regularnym wzorze mogłyśmy zobaczyć Magdę Szejbal na premierze filmu ,,Wałęsa – człowiek z nadziei”, wiemy, że aktorka jakiś czas temu zmieniła styl i bardzo dobrze, bo wcześniej  zdarzały jej się wpadki modowe. 

modny wzór na jesień

Gdzie dostanę taki modny wzór na jesień?

Zara zna się na modzie i w najnowszej kolekcji tej znanej sieciówki znajdziesz właśnie ubrania w tym stylu! Sukienka? Spodnie, a może tylko bluzka?

sukienka zara

Sukienka Zara żakardowa/Mat.prasowe ZARA

Do takiego wzoru pasują bardzo klasyczne, czarne buty, mogą być zarówno szpilki z okrągłymi noskami, jak i botki. Może warto obejrzeć się za lakierowanymi butami? Podkreślą Kobiecość i będą fajnym, modowym uzupełnieniem. W takiej stylizacji ważna jest również torebka – Magda Szajbal zdecydowała się na zwykłą, klasyczą kopertówkę i bardzo dobrze, to to właśnie one będą znów na TOPie w tym sezonie!

Podoba Ci się taki wzór na jesień?