Calvin Klein Euphoria to uczta dla duszy! Te perfumy podbiły światowe rynki, są również często wybierane przez Polki. Warto je mieć? Dzisiaj nudziara prezentuje ulubioną buteleczkę, niestety dość drogich, ale jakże ładnie pachnących i seksownych mogę chyba napisać perfum, a są nimi: Euphoria od Calvina Kleina. Perfumy są lekkie, ale intensywnie pachną, na zapach składają się owoc granatu, kaki, kwiat lotosu, czarna orchidea (i ją faktycznie czuć), ambra, czarny fiołek, drzewo machoniowe i nuty kojącej zieleni, kompozycja daje taki zapach, że nawet nie jestem w stanie użyć odpowiednich przymiotników – naprawdę polecam., za 100ml wody perfumowanej (ja tylko taką kupuję, nie toaletową) trzeba zapłacić do 200zł na internecie. Dodatkowym atutem jest bardzo kobieca buteleczka z różowym tłem (mega elegancka). Perfumy należą do grupy najchętniej kupowanych na całym  świecie, kiedy używać tego zapachu?

1. Na co dzień – nie bójcie się używać pięknych perfum na co dzień, zapach jest intensywny i utrzymuje się długo na skórze, ale to chyba dobrze

2. Na uroczystości rodzinne:) – każda z Was chciałabym wyglądać jak najlepiej na święta, chrzciny, komunie itp. , ale pamiętajcie dziewczyny, że nie tylko szafa zdobi człowieka, ludzie raczej są zapachowcami i zapamiętają dziewczynę która najpiękniej pachnie, a nie tą która przeszła w kremowej sukieneczce

3. Na imprezy z przyjaciółmi/domówki– można spokojnie psiknąć się na dyskotekę lub inną taką imprezę, zapach świetnie doda uroku osobistego.

Jak więc widzicie te perfumy można zakładać wszędzie i na każdą okazję, nie są duszące, ale mają dość intensywny zapach, nie zrażajcie się po pierwszym razie, najpiękniej pachną, gdy odczeka się te kilka chwil. A teraz trick, który zdradziła nudziarze właścicielka małej perfumerii w Paryżu, jeśli już wywąchałyście za dużo zapachów w perfumerii i kolejny Wam już zwyczajnie nie pachnie to wystarczy mieć ze sobą kubeczek kawki (najlepiej małe espresso) i należy go powąchać, zapach kawy przywrócił zmysł węchu i od nowa będziecie mogły testować zapachy perfum:)