Może jeszcze tego nie wiesz, ale w nadchodzącym sezonie niekwestionowanym HITEM kolorystycznym będzie musztardowy i camelowy! Co to w ogóle za kolory? Z czym się komponują? Domy Mody Mulberry i Max Mara już oszalały na ich punkcie! Mogę je nosić również w lecie?

Mulberry zakochane jest w kololorze musztardowym!!!

Beżowy jest zawsze w modzie, bo przypomina cielisty, bo pasuje i do czerni i do bieli i co najważniejsze jest delikatny, nawet jeśli występuje na modnych, wełnianych ubraniach. Kolor beżowy kojarzy nam się raczej z jasnym i delikatnym odcieniem nude, ale późnym latem i jesienią zacznie rządzić camelowy i musztardowy, jakie to właściwie kolory? Kamelowy i modny musztardowy to bardzo podobne odcienie, kamelowy jest ciemniejszy, bardziej brązowy, musztardowy z kolei wpada bardziej w żółty. Oba świetnie prezentują się na Kobietach, wyciągają z nas to co klasyczne, dla nudziary.pl wyglądają po prostu estetycznie i elegancko. Te modne kolory na jesień zauważyło już wiele Domów Mody.

Na Paryskim Pokazie Mody zarówno Mulberry jak i Max Mara pokazały, że musztardowy i camelowy TOTAL LOOK wygląda niesamowicie. Czy wiesz, że do tych odcieni pasuje i wściekły róż, zieleń, a nawet krwisty czerwony? Akurat Domy Mody stawiają na TOTAL LOOK, więc wszystko w jednym kolorze, ale to nie jest zasadą!

Dostanę kolor musztardowy w sklepie?

W tym sezonie pełno będzie i kamelowego i musztardowego,jesień będzie właśnie tak, nie tylko ubrania, ale również buty (botki, kozaki) można będzie zdobyć w tych odcieniach. Może kamelowa torebka? To również świetny pomysł na oryginalny dodatek! Powoli w sklepach zaczynają się pojawiać modne ciuchy w tych kolorach, co ciekawe, każda sieciówka pod kolorem musztardowym lub camelowym proponuje zupełnie różne odcienie, od jaśniejszych, wpadających w żółty (np. Top Secret), przez nude (np. Zara) po ciemniejszy (np. Top Shop).

Masz w szafir coś w kolorze musztardy? Czy chciałabyś sobie kupić?