Seksowny facet, czyli jaki? Polki lubią południowy temperament i typ urody, chociaż znajdą się także miłośniczki typowo skandynawskiego uroku. A co powiesz na gorące ciacha z Bollywood? Czy seksowny facet może mieć aż tak orientalną urodę? Przenosimy się na wzgórza Indii, oto najprzystojniejsi aktorzy Bollywood…

Salman Khan

Stawkę wśród najseksowniejszych aktorów Bollywood otwiera Salman Khan, czyli seksowny facet pełen sprzeczności, bo z jednej strony to zadeklarowany filantrop, pomaga finansowo szpitalom, oddaje krew, wspiera Domy Dziecka, ale z drugiej strony to bad boy Bollywood, z roczną odsiadką w więzieniu i poważnymi wykroczeniami jak na przykład prowadzenie samochodu po pijanemu. Salamn Khan trzęsie branżą Bollywood, jest bardzo wpływowym człowiekiem, to wieczny singiel, uwielbia nocne imprezy! Tak chyba mają najprzystojniejsi aktorzy Bollywood!

Ranbir Kapoor

Nie przypadł Ci do gustu Salman? Oto kolejny przystojny aktor z Indii, bollywoodzki Keanu Reeves, czyli Ranbir Kapoor, dużo skromniejszy niż poprzednik, od zawsze związany z aktorstwem, jest tuż po 30stce, aktorstwa uczył się nie byle gdzie, bo w Nowym Jorku. Kobiety kochają jego męski głos, to uroda amanta!

Shahrukh Khan

Jeśli Ranbir też nie zrobił na Tobie wrażenia to może Shahrukh Khan zrobi na Tobie wrażenie? Jest nazywany w Indiach ‚królem’, zagrał w wielki produkcjach, podobnie jak jego kuzyn Salman jest bardzo wpływowym i bogatym mężczyzną. Kocha szybkie samochody, nie ma obecnie stałej partnerki, posiada własną linię perfum Tiger Eyes i drużynę krykietową!

Hrithik Roshan

A może klasyczny Hindus przypadnie Ci do gustu? Poznaj Hrithik Roshana, czyli najgorętsze ciacho Bollywood, ubiera się w amerykańskim stylu i taki tryb życia prowadzi. Hrithik jest niestety zajęty i ustatkowany…

Akshay Kumar

Kolejny aktor Bollywood to Akshay Kumar, o niewiarygodnym spojrzeniu i pięknie umięśnionym ciele, przez przyjaciół zwany Akki, to utalentowany 40 latek o charakterystycznym głosie. Lubi wystawne życie, ma wiele do powiedzenia w Indiach! Kobiety twierdzą, że najprzystojniejsi aktorzy nawet mu zazdroszczą!

Shahid Kapoor

Podobają Ci się Ci sexy aktorzy, ale są zbyt orientalni? Poznaj ostatniego z nich, oto Shahid Kapoor, najbardziej ‚europejski’ typ urody, to syn bardzo znanego w Indiach aktora lat 80. Pankaja Kapoora. Shahid ma delikatny typ urody, jest wysportowany, prowadzi sportowy tryb życia, jest wegetarianinem. To również świetny tancerz!

I jak? Czy najprzystojniejsi aktorzy Bollywood podobają Ci się?