Lubisz kolorowe, idealne wzorki na paznokciach, ale Twój lakier i marne zdolności plastyczne są przeszkodą? Nic straconego! Nie martw się tym, bo nawet artystki plastyczki mają problemy z pomalowaniem paznokci prawej dłoni. NAKLEJKI na paznokcie to idealne rozwiązanie

dla tych, które lubią zaskakiwać swoimi paznokciami, ale nie mają czasu na wizytę u manicurzystki, czy nawet na pomalowanie pazurków własnoręcznie! Oto nadchodzący HIT sezonu: NAKLEJKI NA PAZNOKCI!:

Naklejki na paznokcie to prosta i przyjemna metoda dekorowania pazurków z trzech powodów:

– trzyma się aż do 2 tygodni

– wygląda zjawiskowo

nie musi wysychać

Na polskim rynku pojawiają się ciągle nowe zestawy do naklejania na paznokcie, a nakłada się to banalnie prosto. Każda naklejka, jak z nazwy wynika ma już w sobie klej. Wystarczy, że pazurki przetrzesz zmywaczem (najlepiej bezacetonowym) i możesz już naklejać! Zacznij od środka pazurka i dokładnie dociśnij boki. Naklejki będą pewnie trochę większe niż Twoja płytka paznokci, a nadmiaru pozbędziesz się po prostu przesuwając z góry na dół po boku nadmiaru naklejki (który trzeba wcześniej zagiąć). I gotowe! Jeśli chcesz osiągnąć efekty shiny, wystarczy, że pociągniesz taki manicure lakierem podkładowym (coatem), bezbarwnym, albo nawet odżywką (np. Eveline 8+1)

Oto FOCUS na ten HIT:

1 Sally Hansen 34,90zł – duży wybór, piękne kolory

2 Essence Studio Nails 8zł – atrakcyjna cena

3 Sephora 30zł – piękne soczyste kolory, bardzo modne kropeczki

4 Donegal 11zł – delikatne i stylowe

5 Misslyn 34,99zł – duży wybór, designerskie

Jak widać ceny i produkty różnią się od siebie. Jeśli chcesz Kobiecej rady: zacznij od kolorów bardziej intensywnych (żeby poćwiczyć), albo brokatowych, bo na nich nie widać tak niedociągnięć, czy ewentualnych zgięć podczas naklejania.

Życzymy udanego naklejania i pięknych paznokci, a więcej na temat trendów w zdobieniu pazurków!