Marzą Ci się kosmetyki, które działają cuda, a Ty nie musisz godzinami biegać po galeriach handlowych? Nudzi@ra znalazła dla takich Pań alternatywę: kosmetyki naturalne! Czy różnią się od tych markowych, ze sklepowych półek? Czy przyrządzenie ich w domu jest trudne i czy należy dokupować do nich pojemniczki?

Kosmetyki naturalne na zachodzie żyją pełnią życia. Pośród wielu zalet tej domowej kosmetyczki Brytyjki, czy Francuski wymieniają przede wszystkim:

  • wygodę – (kosmetyki zamawiasz przez internet, płacisz przelewem)
  • cenę – która znacznie różni się od tych ze sklepowych
  • skuteczność – kosmetyki wykonane z zaciszu domowym nie mają sztucznych barwników, ulepszaczy, konserwantów
  • niezłą zabawę – to tak jak być ,,bohaterką w swoim domu”, mieszanie jest łatwe i przyjemne!
  • dla wrażliwców – te kosmetyki nadadzą się dla Pań o najbardziej wymagających cerach (w tym naczynkowej, czy potrądzikowej),

Jak to działa?

Naturalne kosmetyki to toniki, kremy, żele, maseczki, masła, olejki, serum, produkty z kwasami, produkty do włosów i inne modne kosmetyki, które potrafią zdziałać cuda. Moda na domową produkcję naturalnych kosmetyków przybywa do Nas z zachodu i co roku odnotowuje się coraz większą ilość Polek korzystających z tych dobrodziejstw. Dlaczego? Bo My Polki lubimy o siebie dbać, ale i lubimy żyć oszczędniej, a kosmetyki naturalne nam to gwarantują!

o

 Jak zamawiam?

W takim sklepie internetowym zamawiasz produkt (masz dokładny jego opis), dostajesz dokładną instrukcję w jakiej kolejności i co zmieszać ze sobą i jak przechowywać. Większość jest ważna ok. pół roku – to świadczy o tym, że kosmetyk nie zawiera konserwantów i nie stoi na półce od wielu miesięcy, czy lat! Dostajesz potrzebne do przechowywania buteleczki.

Naprawdę naturalne?

Naprawdę! Każdy kosmetyk to ,,zestaw” składający się z prawdziwych ekstraktów, witamin, antyoksydantów, rozjaśniaczy, bioflawonoidów i wielu innych naturalnych składników. Takie ,,zestawy” dostają pozytywne rekomendacje nawet wśród lekarek, które używają ich regularnie w domach, albo polecają pacjentom. Składniki ,,zestawów” są proszkowe lub mają ciekłą konsystencję, trzeba krok po kroku je zmieszać (masz dokładną instrukcję) i gotowe!

Wybór nudziary

Nudziara również używa kosmetyków naturalnych Biochemia Urody, oto co szczególnie poleca (za zestaw 5 produktów zapłacisz 90zł!)

  • Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF
  • Czysty żel hialuronowy 1%
  • Peeling enzymatyczny EKO
  • Olejek myjący pomarańczowy