Ale informacja! Z USA płyną najnowsze wieści o tym, że właśnie ogłoszono nazwiska nowych bohaterów powieści 50 twarzy Greya!

Nudzi@ra dowiedziała się jako jedna z pierwszych kto został wybrany do pierwszoplanowej roli żeńskiej i męskiej tej kultowej książki! Kim jest nowa Anastasia Steel, jak wygląda, ile ma lat i czy ma duże doświadczenie na ekranie? Czy nowy Christian Grey jest przystojny? Ten aktor pasuje do tej roli?

Nową Anastasia Steel została wyłoniona po długim castingu, o rolę zdominowanej, młodej studentki, która poznaje swojego ,,Pana i Władcę” dosłownie biły się sławy Hollywood czując nosem sukces na miarę Kristen Steward ze Zmierzchu. Pierwszoplanową rolę zagra córka Melanii Grifith i Dona Johnsona: Dakota Johnson, natomiast w rolę Christiana Greya wcieli się znany z serialu ,,The sons of Anarchy” Chalie Hunnam, któremu nie dawano zbyt dużych szans na dostanie się do ścisłej trójki! A więc mamy duże zaskoczenie!

Anastatsia Steel

© Carrienelson1 | Dreamstime.com

 Trylogia E.L. James ,,Pięćdziesiąt twarzy Greya” sprzedała się na całym świecie w ponad 70 milionach egzemplarzy! A z młodego biznesmena o pewnych ,,upodobaniach” i młodej studentki Anastasi Steele zrobiła już kultowe postacie książkowe.

Wytwórnia Universal Pictures zapowiadała, żeby media przygotowały się na duży wstrząs i oto go mamy, bo chodziły plotki, że to Matt Bomer, Alexander Skarsgard, a nawet Alex Pettyfer mają poważne szanse do zostania nowym Christianem Greyem!

nowy Christian Grey

© Sbukley | Dreamstime.com

Kim jest młodziutka Dakota Johnson? Ma 23 lata i występowała w sitcomie Ben & Kate, miała również epizody w Need for Speed, 21 Jump Street. Zagrała również w filmie o założycielu Facebooka: The Social Network. Pamiętacie ją? Jeśli nie to lepiej już zapamiętać tę twarz, bo nowa Anastasia Steel już za niedługo będzie najbardziej rozchwytywaną aktorką Hollywood.

Nowy Christian Grey jest z kolei rodowitym Brytyjczykiem (w Sons of Anarchy posługuje się raczej wymową amerykańską), Hunnam ma 33 lata. Póki co niezbyt znany, ale pewnie po pierwszej części ekranizacji nowy Christian Grey zbierze dużą widownię i podbije serca Kobiet! Ciekawe, czy nowy Christian Grey osiągnie sukces na miarę Edwarda Cullena ze Zmierzchu, a sam Charlie Hunnam będzie porównywany do Pattinsona?