Dlaczego zrezygnował? Za duża presja ze strony fanek Trylogii, która bije rekordy sprzedaży na całym świecie? Czy w stawce znów wysokie notowania zyskał poniekąd ,,wymuszony” przez fanki Matt Bomer?

Co się stało?

Amerykańskie media zachodzą w głowę co było przyczyną jednej z najbardziej spektakularnych rezygnacji w historii kina? Rola Christiana Greya przyniosłaby aktorowi wielką popularność, ale i gigantyczne pieniądze! To takie ,,seksowne” odbicie Edwarda Cullena ze Zmierzchu, więc co się stało? Oficjalnie, za powód swojej rezygnacji Charlie Hunnam podaje ,,napięty grafik” i to, że nie podoła natłokowi obowiązków zawodowych. Ale czy na pewno? Hunnam gra tyko w Son’s of Anarchy.

Charlie Hunnam

Charlie Hunnam/ © Sbukley | Dreamstime.com

Przestraszył się?

Prawdziwe powody rezygnacji mogą być zupełnie inne. Nowy Christian Grey mógł nie wytrzymać presji związanej z ciągłą krytyką wyboru producentów. Fanki Sagi o łóżkowych przygodach nieśmiałej studentki i Mistrza-Milionera o skłonnościach o ostrej jazdy twierdziły, że Charlie Hunnam nie pasuje do roli nowego Christiana Greya, że sobie nie poradzi. Podobno dostawał tysiące negatywnych komentarzy i wiadomości…

grey3

Charlie Hunnam/YouTube

A może do rezygnacji namówił go menadżer? Doszli do wniosku, że rola Greya mogłaby mu tylko zaszkodzić i zaszufladkować, jako, że dialogi w książce nie są zbyt lotne, a sam Hunnam zostałby zjedzony przez dziennikarzy, ciągle śledzony, jego życie wyglądałoby podobnie jak Roberta Pattinsona!

grey5

Co dalej z produkcją?

Producenci są w szoku po rezygnacji Charliego, data premiery na sierpień przyszłego roku stoi pod dużym znakiem zapytania…Póki co, wiadomo, że w rolę Anastasi wcieli się Dakota Johnson, co do roli Christiana Greya – nie wiadomo, co zdecydują producenci. Jedno jest pewne, do roli Greya w ścisłym castingu

nowy Christian Grey

Matt Bomer/© Carrienelson1 | Dreamstime.com

Jeśli to właśnie fanki miałby zmusić producentów do obsadzenia kogokolwiek w roli męskiej, to byłby to prawdopodobnie gwiazdor serialu White Collar (,,Białe kołnierzyki”) Matt Bomer, o bardzo chłopięcej urodzie. Czyżby Charlie Hunnam okazał się dla fanek zbyt męski jako nowy Christian Grey? A może odwrotnie? Co o nim sądzisz?

Christian Grey

Matt Bomer/© Featureflash | Dreamstime.com