Czujesz, że nie do końca wykorzystujesz swój wolny czas? Siedzenie i ciągłe gapienie się w telewizor to nie najlepszy sposób na spożytkowanie wolnego czasu. Jak zagospodarować czas wolny? Ciągle powtarzasz nudzi mi się i co pół godziny zaglądasz na Fb?…Oto 5 pomysłów na wolny czas:

Przede wszystkim znajdź pasję, coś co Cię ciekawi, fascynuje, rozśmiesza. Nie wszystkie z Nas mają jedną, określoną dziedzinę w której mogą się realizować, Kobiety są z natury umysłami bardziej ogólnymi i klejenie samolotów, kolekcjonowanie znaczków, czy nawet wspinaczka górska raczej nas nie interesuje. Więc co robić? Oto pomysły na czas wolny, które możesz wykorzystać:

1. UCZ SIĘ JĘZYKÓW!

Angielski, hiszpański, a nawet Norweski? Dlaczego nie! Zainwestuj w jedną godzinkę tygodniowo, podejdź do tego na luzie, potraktuj jako hobby! Zapisz się do prywatnego korepetytora, będzie łatwiej, dopasujecie razem odpowiedni poziom, przygotuje odpowiednie materiały. Wybierz chodliwy język, taki który może Ci się przydać na wakacjach. Kto wie, może błyśniesz później przed facetem, albo znajomymi? Nauka zajmie Ci kilka popołudni i będzie świetnym pomysłem na czas wolny!

2. ZAPISZ SIĘ NA FITNESS

Tyjesz? Kupujesz ciągle slim herbatki i inne suplementy diety, ale nie chudniesz? To bardzo proste! Bez ruchu, regularnych ćwiczeń i odpowiednio dopasowanej diety nie dasz rady zrzucić zbędnych kilogramów na lato? Zapisz się do FITNESS KLUBU, wiele takich miejsc oferuje specjalne karnety, zajęcia z trenerem personalnym. Zainwestuj w siebie, a po 2 miesiącach zobaczysz rezultaty. Może wreszcie uda się rzucić palenie?

3. OTWÓRZ UMYSŁ

Kartka, długopis, albo zwykły Word w komputerze, masz zdolności twórcze? Spróbuj coś napisać? Może jakieś krótkie opowiadanie na początek? Może wiersze? My Kobiety lubimy przelewać uczucia i przemyślenia na papier, może ktoś będzie chciał to przeczytać? Oby już nigdy nie padło hasło ,,nudzi mi się”!

4. APARAT i PSTRYK

Nie masz pasji, ale chciałabyś coś po sobie zostawić? Wygrzeb z półki aparat i idź do miasta, popstrykaj kilka zdjęć, może odkryjesz w sobie talent? Znasz jakieś ciekawe miejsca? Zamiast siedzieć i narzekać ,,nudzi mi się” uwiecznij ciekawych ludzi, czy przyrodę i podziel się na portalu społecznościowym, czy BLOGU, a może odnajdziesz siebie?

5. NA CHAŁUPCE

Siedzisz w domu, wychowujesz malutkie dziecko i nie masz czasu na żadną z powyższych rzeczy, albo po prostu nie masz ochoty ruszać się z domu? Wejdź w internet, kup trochę żyłek, koralików, błyskotek i stwórz jakąś biżuterię! Poucz się jak robić bransoletki, naszyjniki, czy kolczyki!

I jak? Masz swoje pomysł na hasło ,,nudzi mi się”?