American girl kojarzy się z luźnym, teksańskim stylem! Jeśli masz już kowbojki, albo militarne buty i nie masz pomysłu na stylizację to zaufaj klasyce i ubierz się jak dziewczyna z amerykańskiego serialu! Ogrodniczki to świetny pomysł na stylizację dzienną, którą urozmaici ciekawy kapelusz i młodzieżowy Top. Jak się ubrać w tym sezonie?

Spodnie ogrodniczki pokochał w tym sezonie Dom Mody Aggugini, ich ogrodniczki są jasne i w kwiaty! Ale wybór wśród tego typu spodni jest niesamowicie duży, lubisz jeans, a może wolisz biało, czarne pasy? Jest też wersja kwiatowa i jednolita dla mniej odważnych! Co założyć pod ogrodniczki, żeby nie wyglądać małomiasteczkowo?

Ile to kosztuje?Gdzie to kupić?

 Takie modne spodnie kosztują od 60 – 150zł i kupisz je w River Island, ale pamiętaj, że nie są to spodnie robocze, które mogą świetnie wyglądać tylko w ogródku, czy na wsi! To bardzo modne spodnie wielkomiejskie, które z powodzeniem będą świetnie wyglądały do młodzieżowych zestawów ubraniowych. Jak w takim razie nosić ogrodniczki?

1. High life

W stylu High Life, czyli stylizacja wiosenna do miasta na sportowo, styl przełamany jest krótką bluzką w jasne wzory, która nie jest typowo sportową rzeczą. Pamiętaj, że do takiej stylizacji nie zakłada się skarpetek, jeśli czujesz się bez nich skrępowana szukaj jak najniższych stópek, aby ledwo było je widać.

2. Welcome to Texas!

Lubimy typowo amerykański styl, bo jest na luzie, ale ma w sobie lekką nutkę elegancji. Jak to łączyć? Modne ogrodniczki z ażurową bluzeczką i cięższymi kowbojkami. Jeśli jesteś odważna możesz dodać do takie stylizacji modny kapelusz i torebkę oversizową. I jak? Bardzo modnie i wygodnie. Taki styl możesz z powodzenie nosić latem, gdy temperatury są bardzo wysokie, a Ty właśnie masz cięższe dni!