Kończy się sezon letni i wkraczamy w jesienną, sentymentalną aurę. Żeby nie popaść w jesienną depresję, czuć się kolorowo i kobieco…. zainwestuj w torebkę! Na topie są właśnie kolory pastelowe, które przydadzą się do trencza i modnych, cienkich rękawiczek.

Jesień to czas, w którym nadal możesz zakładać również okulary przeciwsłoneczne!

Dlaczego pastelowa torebka?

Pastelowa torebka przyda się z kilku względów. Przede wszystkim pasuje do beżów. Delikatna mięta, niewinny róż, czy błękit turkusu nie gryzie się z kolorami jesieni, czyli brązami, camelem i nude. Po drugie – wielkość, pastelowe torebki są przeważnie średniej wielkości, pojemne, przystosowane dla każdej Kobietki – nawet tej najbardziej nieuporządkowanej! I po trzecie uniwersalność – kolor pastelowy nigdy nie wyjdzie z mody, zauważ, że w każdym sezonie stanowił jakąś cząstkę modnego stylu z wielkich wybiegów mody!

Jaka pastelowa torebka?

Wśród niezliczonej ilości propozycji nudziara wybrała pastelowe torebki, które z powodzeniem można nosić do stylizacji jesiennych:

[dropcap_empty] 1 [/dropcap_empty]Kuferek Retro Embossed Square Effect – Pink od JUST STAR, do noszenia w ręku lub na ramieniu (regulowany pasek). Kuferek jest bardzo stylowy, zamykany na suwak, ma wysoką jakość i zapłacisz za niego teraz 169,00zł na pandzior.pl!

torebka

Kuferek Retro Embossed Square Effect – Pink/JUST STAR/pandzior.pl

kuferek

[dropcap_empty] 2 [/dropcap_empty]  Torebka Embossed Corc Look – Blue od JUST STAR, czyli kolor niebieski w jaśniutkim wydaniu, również do noszenia w ręku lub na pasku. Jasny niebieski znów jest w modzie, a Twój beżowy lub czarny trencz tylko czeka w szafie, abyś zestawiła go z modnym kolorem pastelowym! Za torebkę zapłacisz 189,00zł

torebka1

Torebka Embossed Corc Look – Blue/Just Star/pandzior.pl

torebka2

[dropcap_empty] 3 [/dropcap_empty]  Kuferek Embossed – Powder Pink od JUST STAR to kolejna propozycja, która zachwyci glamourki! Kolor pudrowego różu wszedł już na dobre do kanonów stylu i odpowiednio dobrany daje bardzo elegancki efekt. Do takiej torebki warto dobrać szpilki w kolorze nude! Kuferek kupisz za 179,00zł

torebka3

Kuferek Embossed – Powder Pink/JUST STAR/pandzior.pl

torebka4

Która pastelowa torebka podoba Ci się najbardziej? Nudziara ma przeczucie, że ta jesień będzie bardziej kolorowa niż jej poprzedniczka!