Kochamy się zmieniać, a paznokcie to takie nasze znaki rozpoznawcze! W tym sezonie najmodniejszymi kolorami są pastele. Malować paznokcie na gładko, czy zdecydować się na modne wzorki?

Szukasz inspiracji? Paznokcie to Twoja wizytówka i znak rozpoznawczy, dlatego kochamy dbać o nie. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu na pielęgnację, wystarczy, że zajmiesz się po prostu skórkami i umalujesz pazurki na ładny, jednolity kolor. W Internecie, aż roi się od pazurkowych inspiracji, modne kolory paznokci to zdecydowanie pastelowy, czyli jaki? Wybrać wzorki, czy gładkość?

1. GŁADKOŚĆ

 

Cukierkowy róż to bardzo modny kolor lakieru do paznokci! Nam szczególnie podobają się jednolite pazurki pomalowane przynajmniej dwiema lub trzema warstwami. Co wyróżnia ten właśnie kolor? Na pewno niewinność i nutka romantyzmu, taki pastelowy róż możesz założyć do wszystkiego. Pamiętaj, że te odcień różu nie wygląda kiczowato i z powodzeniem możesz go nosić na co dzień!

MULTI PASTEL

 

Kilka pasteli to dobry pomysł? Najnowsze trendy w paznokciach promowane przez zagraniczne czasopisma promują modę na różnorodność, a więc każdy paznokieć w innym kolorze. Czy to nie za dużo? Kolory pastelowe są delikatne i nie gryza się ze sobą, będzie wyglądało świeżo i nowocześnie – spróbuj!

3. COŚ NA DOKŁADKĘ

 

Jeśli chcesz wzbogacić swoje pastelowe paznokcie to zdecyduj się na dodatkowy lakier, do takich kolorków szczególnie dobrze wygląda złoto, a więc do dzieła! Jak to zrobić, wystarczy, że masz szabloniki to frencza, naklejasz i wypełniasz złotym lakierem część paznokcia. Efektownie i z klasą! Te pastelowe paznokcie, szczególnie fajnie będę komponowały się do stylizacji na wesele, zero kiczu SAM GLAM!

4. ELEGANCKI PASEK

 

Część Kobiet niechętnie maluje paznokcie na te kolory twierdząc, że pastelowe paznokcie są nudne, ale co jeśli je lekko podrasujesz? W tym sezonie Amerykanki oszalały na punkcie srebrnego paska przez środek paznokcia, możesz go zrobić lakierem do wzorków (np. z brokatem), albo srebrnym paskiem-naklejką. Zobacz, że każdy paznokieć składa się z dwóch różnych kolorów!

Wolisz klasyczne pastelowe paznokcie, czy może zaszalejesz ze wzorkami?