Polska krew wychowana na amerykańskiej ziemi, zaraz po Pattisonie najprzystojniejszy wampir z Hollywood, o bardzo męskim typie urody, krzaczastych brwiach i orzechowych oczach, utalentowany i seksowny. Dziewczyny oto Paul Wesley

Uroda:

Uroda Paula nie przypomina zbytnio typowo polskiej. Paul to typ amerykańskiego amanta z dawnych lat, jest wysokim brunetem, ma głęboko osadzone oczy, znak charakterystyczny, czyli krzaczaste brwi, dość wysokie czoło, okazałe usta i męski układ szczęki. Paul ma również bardzo ładne włosy, które zawsze stawia do góry. Ma tajemnicze spojrzenie i urzekający uśmiech. To typowa gwiazda kina dla kobiet – delikatny, ale męski, pewny siebie, ale jednak nieśmiały w wywiadach. Jaki naprawdę jest Paul?

Kariera:

W liceum był typem bad boya, za częste udziały w bójkach Paul został zmuszony przez nauczyciela do wzięcia udziału w przedstawieniu teatralnym, szybko odnalazł się na scenie, zaprzestał bijatyk, a aktorstwo stało się jego nowym marzeniem. Zaraz po Liceum został zasypany propozycjami ról i z tego powodu zrezygnował ze studiów (po 1 semestrze). Amerykański serial Pamiętniki Wampirów, gdzie Paul gra rolę dobrego wampira Stephana Salvatore przyniósł mu wielką sławę. Seria bije rekordy oglądalności, a sam Paul z dnia na dzień stał się bożyszczem nastolatek i kobiet nie tylko w USA. Obecnie mieszka w Los Angeles i pomieszkuje w Atlancie.

Ciekawostki:

1. Twierdzi, że jeśli nie aktorstwo, prawdopodobnie zostałby dziennikarzem śledczym

2. Pierwszy raz całował się w wieku 9 lat na basenie

3. Ma 1.8 m wzrostu

4. Mówi płynnie po polsku

5. Na co dzień jest bardzo otwartym, uśmiechniętym mężczyzną, docenia swoje fanki, dba o fankluby