Najlepsze paznokcie gwiazd! Co jest modne? Wzorki, cyrkonie, a może gładkie? Jaka długość? Trzy gwiazdy i ich niesamowity manicure!

 Szaleństwa Rihanny

Długie, szpiczaste pazurki to styl RiRi

Niekwestionowaną liderką w najnowszych trendach w malowaniu i zdobieniu paznokci jest Rihanna. Piosenkarka lubi tzw. blink style, czyli ma błyszczeć. Rihanna stawia na długość, jej paznokcie należą do jednych z najdłuższych w showbiznesie. Rihanna uwielbia odcienie czerwieni, często na jej paznokciach pojawia się krwista czerwień, burgund, czy kolor wina.

Soczyste kolory, czasem dwu-kolorowe z geometrycznymi wzorkami

Zauważyłyśmy, że Nam większości zdjęć Rihanna ma ostro zakończone paznokcie. Do nas jakoś nie za bardzo przemawia taki kształt, ale to wybór gwiazdy! Piosenkarka eksperymentuje, lubi dwu-kolorowe pazurki, które tworzą kształt geometryczny np. shark nails. Pojawiają się również motywy zwierzęce. A paznokcie Rihanny wyznaczają trendy w paznokciach!

Zazwyczaj Rihanna lubi jeden kolor

Błyskotki Katy Perry

Bogate wzornictwo i humor pin-up girl

Widać, że paznokcie gwiazd są szczególnie kolorowe w przypadku piosenkarek, kroku Rihannie dotrzymuje koleżanka po fachu Katy Perry, która swoje stylizacje manicure utrzymuje w klimacie pin-up girl, czyli przede wszystkim słodkie kolory np. róż, pastelowy turkus i regularne wzorki np. kropeczki, paseczki, kwiatuszki. Katy często stawia na tzw. kawiorowy maniucure i naklejki na paznokcie. Co to jest?

Na paznokciach Katy jest nawet William i Kate Middleton!

Paznokcie Katy Perry nie są bardzo długie, wychodząca tylko kilka centymetrów powyżej i zaokrąglona. Katy lubi czasem przyszaleć z paznokciami w kształcie łopatek.Najważniejsze w trendach paznokciowych Katy Perry jest błyszczenie i poczucie humoru – Katy miała na paznokciach nawet prezydenta Obamę, efekt osiągnięty dzięki naklejkom.

Zdobienia paznokci Katy Perry są fantazyjne i bajkowe!

Spokojna Jessica

Jeden kolor na paznokciach to wybór aktorki

Jeśli nie przepadasz za przepychem i za nadmiernym zdobieniem paznokci i paznokcie gwiazd-div muzyki pop nie zrobiły na Tobie wrażenia to spójrz na przeciwieństwo dwóch poprzednich Pań – paznokcie Jessicki Alby. Aktorka lubi krótko obcięte paznokcie – to nie znaczy wcale, że są gorsze. Lubi je umalować jednolitym kolorem, często wybiera odcienie czerwieni i złota lub szarości, a nawet czarny!

Nawet w ciąży Jessicka pamiętała o paznokciach

Krótkie paznokcie Jessicki Alby wyglądają bardzo ładnie, bo są zawsze starannie umalowane, jeśli nie masz więc czasu na wzorki i kolorki, wystarczy, że zadbasz o to, aby na Twoich pazurkach zawsze znajdował się lakier bez odprysków, albo chociaż bezbarwna, lśniąca odżywka!