Kocham pędzle i chyba firma Nanshy to zauważyła, bo niedawno dostałam propozycję pokazania, przetestowania i wyrażenia opinii na temat tych pędzli.

Dziś zapowiedź TESTOWANIA, pokażę zapakowane pędzle. Do pędzli dostałam również gąbkę a la beauty blender z Nanshy. Szczerze cieszę się z tych pędzli i to są takie momenty w życiu blogera i vlogera urodowego, kiedy może poczuć się docenionym!

pędzle nanshy

Co to za pędzle?

Pędzle zachęcają przystępną ceną oraz przepięknym wyglądem i wegańskim włosiem. Półka cenowa równa się marce Hakuro. Zaprezentuję zestaw Gobsmack Glamorous (179zł) oraz Masterful Collection (269zł)

Pędzle Nanshy to syntetyczne, miękkie włosie, elastyczne, które z założenia nie powinno się odkształcać. Duży atutem jest fakt, że włosie nie jest barwione, a same pędzle zatwierdzone są nawet przez PETA.

nanshy

Wśród pędzli pojedynczych i zestawów możemy wybierać dwa modele rączek – czarne, matowe, delikatnie mieniące się drobinkami oraz perłowe, bardziej śliskie. Oba mają srebrne skuwki. Pędzle przychodzą zapakowane w eleganckich opakowaniach, wyglądają na bardzo profesjonalne, świetnie nadadzą się na prezent dla kogoś.

Gdzie kupię?

Pędzle można dostać już w sklepie www.housebeauty.pl, dostałam również informację, że za niedługo pojawią się na www.ladymakeup.pl

Dziś prezentuję Wam oba zestawy oraz ich przeznaczenie (według producenta)

Zestaw MASTERFUL Collection (269zł/12 pędzli) – do makijażu twarzy i oka

nanshy masterful

Zestaw zawiera:

 • Angled Detailer – Pędzelek do eyelinera zgięty.
 • Blending – Do nakładania kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Przeznaczony do nakładania cieniowania oraz rozcierania cieni na powiece.
 • Blush – Pędzel do nakładania różu i bronzera. Może być stosowany do nakładania rozświetlaczy
 • Countouring – Pędzel przeznaczony do konturowania twarzy.
 • Crease – Do nakładania kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych.
 • Foundation – Do aplikacji podkładów w postaci płynnej lub sypkiej oraz kremowych i sypkich róży, bronzerów, także pudrów.
 • Liner – Pędzelek do eyelinera prosty.
 • Pencil – Pędzel przeznaczony do precyzyjnego rozcierania cieni w załamaniach, kącikach oczu, a także blednowania kolorów poniżej lini wodnej.
 • Powder – Duży pędzel. Wykonany z syntetycznego, dwukolorowego włosia. Włosie zostało przycięte na okrągło i umieszczone w okrągłej skuwce. Do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie pudru lub bronzera.
 • Shader – Pędzel przeznaczony do nakładania, aplikowania cieni na powiekę.
 • Stippling – Pędzel przeznaczony do nakładania podkładu.

nanshy brushes

ZESTAW GOBSMACK GLAM (179zł/5 pędzli) – do makijażu twarzy

1

Zestaw zawiera:

 • F01 Flawless Foundation – Pędzel do podkładu, pudru mineralnego – Włosie zostało przycięte na płasko, dzięki czemu podkład najlepiej rozprowadzać kolistymi, wcierającymi ruchami. Do aplikacji podkładów w postaci płynnej lub sypkiej oraz kremowych i sypkich róży, bronzerów, także pudrów
 • R01 Buffed Base – pędzel do pudru, różu, bronzera – Włosie zostało przycięte na okrągło i umieszczone w okrągłej skuwce. Do aplikacji kosmetyków prasowanych, sypkich i mineralnych, a szczególnie pudru lub bronzera.
 • P01 Conceal perfector – pędzel do korektora – Przeznaczony do do nakładania kosmetyków o płynnej lub kremowej konsystencji na niedoskonałości twarzy lub w okolicach oczu. Pędzel polecany jest również do kosmetyków mineralnych.
 • FA01 Angled Airbrush – pędzel do konturowania, nakładania różu lub kosmetyków brązujących.
 • A01 Blush&Bronze – pędzel do rózu i bronzera. Może być stosowany do nakładania rozświetlaczy.

gobsmack nanshy

GĄBKA NANSHY 29,99zł

Gąbeczka dedykowana do nakładania podkładu i innych kosmetyków kremowych, ma opływowe kształty, jest hipoalergiczna, nie zawiera lateku bardzo ładnie zapakowana.

gąbka nanshy

Kochani! Teraz zabieram się za testowanie, musicie mi dać chwilę (miesiąc/dwa), abym trochę poużywała pędzli, zaprzyjaźniła się z nimi i napisała, który pędzel ja wykorzystuję do czego. W ruch pójdzie też gąbka Nanshy. Pędzle mi się bardzo podobają, obecnie oprócz lekkiego zapaszku (który ma większość pędzli na początku) innych rzeczy na minus nie zauważyłam.