Dyskretny i bardzo kobiecy zapach, niesamowicie długo utrzymujący się na ubraniach. Chloe to perfumy dla kobiet świadomych własnej seksualności, ale jednocześnie będzie pasował eleganckiej, nieśmiałej dziewczynie. Chloe to zapach dość intensywny, ale lekki, jeśli jesteś zwolenniczką takich intensywnych perfum to Chloe na pewno Ci się spodoba. Piękna , szklana buteleczka z charakterystyczną beżową kokardką przy otwieraniu, perfumy Chloe są bardzo wydajne, z racji tego, że są mocne. Chloe oczaruje Cię świeżością i elegancją. Ten zapach (klasyczne Chloe) to jeden z niekwestionowanych faworytów nudziary.pl …

Skład

W skład perfum Chloe wchodzą nutki piwonii, frezjii, liczi, przyprawy korzenne, lilii, magnolii, róży. To właśnie przyprawy korzenne decydują o tym niesamowitym, słodkawym zapachu Chloe. W składzie znajdziemy również ambrę, miód, a nawet nuty drzewne, co świetnie komponuje się z eleganckim kostiumem i czarnymi szpilkami. Zapach jest lekko kwiecisty, pudrowy, świeży i figlarny – charakterystyczny. A tak przy okazji – wiecie, że reklamuje go Polka, modelka Ania Rubik?!

Okazje

Chloe pasuje przede wszystkim na oficjalne okazje, ale jeśli wykonujesz zawód, w którym masz bezpośredni kontakt z ludźmi to Chloe się bardzo nadaje, bo po kilku dniach każdy będzie wiedział, że to właśnie Ty tak pięknie pachniesz.

Buteleczka

Nie zrażaj się, że buteleczka wydaje się mała, jak już pisałyśmy perfumy są niesamowicie wydajne. Buteleczka jest przezroczysta, a same perfumy mają kolor złota. Perfumy są oczywiście z atomizerem, także są bardzo wygodne, nie wylewają się w torebce. Beżowa kokardka jest znakiem charakterystycznym marki Chloe.

Cena

Chloe z roku na rok trzyma cenę, w związku z tym, iż ma swoje fanki na całym świecie. 75 ml wody perfumowanej kosztuje od 265 zł wzwyż (cena przez nas podawana to cena ze sklepu internetoweg0).